Przystawki do mikserów KitchenAid

Odkryj sekret siły w kuchni! Mikser KitchenAid jest wielofunkcyjny, dzięki możliwości łatwego zamontowania licznych przystawek do wszystkich modeli. Może być szybko przemieniony w kilka urządzeń, zajmując przy tym miejsce jednego. Dzięki przystawkom znajduje wszechstronne zastosowania, wyręczając nas w całej gamie żmudnych i wyczerpujących prac kuchennych.

przystawki do mikserów KitchenAid

Przystawki do mikserów  Jest 16 produktów.
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 • Dodatkowe tarki (do 5KSMEMVSC) NOWOŚĆ Szybki podgląd
 • Metalowa maszynka do mięsa Szybki podgląd
  749,00 zł
  Metalowa maszynka do mięsa
  Wysyłka 24H
 • Wałkowarka i wykrojniki do makaronu Szybki podgląd
 • Maszynka do mięsa z tworzywa New Szybki podgląd
 • Sorbetiera KitchenAid Szybki podgląd
  489,00 zł
  Sorbetiera KitchenAid
  Wysyłka 24H
 • Mieszadło 5 Artisan Szybki podgląd
  99,00 zł
  Mieszadło 5 Artisan
  Wysyłka 24H
 • Dzieża szklana Artisan Szybki podgląd
  367,20 zł
  Dzieża szklana Artisan
  Wysyłka 24H
 • Wyciskacz do soków przecierowych Szybki podgląd
  899,00 zł
  Wyciskacz do soków przecierowych
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Maszynka do tarcia i szatkowania NOWOŚĆ KitchenAid Szybki podgląd

 • Rozdrabniacz przystawka do miksera Szybki podgląd
  1 099,00 zł
  Rozdrabniacz przystawka do miksera
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Dzieża 4,83L Artisan KitchenAid Szybki podgląd
  429,00 zł
  Dzieża 4,83L Artisan KitchenAid
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Rózga do miksera Artisan 5 KA Szybki podgląd
  159,00 zł
  Rózga do miksera Artisan 5 KA
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Mieszadło do miksera Artisan 5 KA Szybki podgląd
  99,00 zł
  Mieszadło do miksera Artisan 5 KA
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Zestaw narzędzi INOX do miksera Artisan 5 Szybki podgląd
 • Hak 5 Artisan INOX Szybki podgląd
  199,00 zł
  Hak 5 Artisan INOX
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Dzieża Szklana 4,8L Szybki podgląd
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
 

Akcesoria i przystawki do mikserów KitchenAid

W ostatnich latach coraz więcej osób zaczyna dostrzegać korzyści, jakie wynikają z posiadania mikserów planetarnych. Te nowoczesne, wielofunkcyjne roboty kuchenne z powodzeniem zastępują wiele innych sprzętów gospodarstwa domowego, a ponadto w znacznym stopniu minimalizują nakład pracy i czasu podczas przygotowywania domowych wypieków, ciast i wytrawnych potraw obiadowych.
Chociaż kupno miksera planetarnego to wydatek rzędu nawet kilku tysięcy złotych, należy mieć świadomość tego, że jest to inwestycja na lata, która w dodatku minimalizuje konieczność kupna wielu innych urządzeń i akcesoriów do kuchni. Warto jednak pamiętać o tym, że funkcjonalność robotów kuchennych można zwiększyć, kupując różnego rodzaju przystawki i akcesoria do mikserów planetarnych.

Różnorodne przystawki do mikserów KitchenAid

Jednymi z najpopularniejszych w ostatnich latach w naszym kraju urządzeń wielofunkcyjnych do kuchni są roboty kuchenne producenta KitchenAid. Ta amerykańska firma już od ponad wieku zajmuje się produkcją różnego rodzaju artykułów gospodarstwa domowego, a wytwarzane przez nią miksery planetarne są najlepszym odzwierciedleniem wyznawanej przez nią filozofii.
Zaawansowane roboty kuchenne KitchenAid przeznaczone są do pomocy przy żmudnych pracach kuchennych, takich jak wyrabianie i wałkowanie ciasta, mielenie, ubijanie i tarcie. Współczesne wielofunkcyjne urządzenia KitchenAid są połączeniem eleganckiego, stylowego designu z wysoką wydajnością, najlepszą jakością wykonania i intuicyjną obsługą.

W naszym sklepie internetowym wenahome.pl znajdziesz nie tylko nowoczesne roboty kuchenne, ale również różnorodne przystawki do mikserów KitchenAid. Nasz asortyment jest tak szeroki, że z powodzeniem znajdziesz odpowiednie akcesoria odpowiadające czynnością, których najczęściej podejmujesz się domowej kuchni. Oferujemy między innymi wyciskacze do soków przecierowych z warzyw i owoców, wyciskacze do cytrusów oraz maszynki do szatkowania i tarcia. W naszym sklepie można znaleźć także przystawki do mikserów KitchenAid, dzięki którym z łatwością zmielisz mięso.

Dodatkowe akcesoria do mikserów KitchenAid

Przystawki do robotów kuchennych to tylko część naszej oferty. Osobom, które wiele czasu spędzają na przygotowywaniu wypieków i posiłków dla rodziny, bliskich i przyjaciół, proponujemy także różnorodne akcesoria do mikserów KitchenAid. Można wśród nich znaleźć nie tylko dodatkowe tarki z różnymi otworami i maszynki do szatkowania, ale także eleganckie, stylowe, wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów dzieże. Są to funkcjonalne pojemniki z miarkami, dzięki którym będziesz mógł na bieżąco obserwować proces przygotowywania jedzenia. Dodatkowo są one wyposażone w dziobek do nalewania i wygodny, ergonomiczny uchwyt. Z naszymi przystawkami i akcesoriami do mikserów KitchenAid przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanych potraw stanie się wyjątkowo proste!

Przystawki do mikserów

Promocje

Nowe produkty