Miksery KitchenAid

Miksery planetarne KitchenAid towarzyszą nam w codziennym życiu już od 100 lat.

Te małe ubijaczki planetarne cieszą się niezmiennie uznaniem, gdyż są produkowane z konsekwentną dbałością o jakość i nieustannie ulepszane.

To także wieloletnia historia świetnego wzornictwa. Ubierane w coraz to nowe kolory i rodzaje lakierów, otrzymują za każdym razem nowy i zaskakująco świetny wygląd. Są lubiane jako poręczne urządzenia do wyrabiania ciast z perfekcyjnym napowietrzeniem, a także za dodatkowe możliwości: tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz wyrękę w innych żmudnych kuchennych czynnościach.

Miksery  Jest 49 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 49 elementów
 

Liczy sobie już 100 lat. Stworzony został na początku ubiegłego wieku w Ameryce, jako prototyp zawodowego miksera dla piekarzy i stał się od razu gwiazdą kuchni domowej, dając początek marce KitchenAid.
Z wiekiem nie traci mocy ani elegancji. Do mody dostosowuje się kolorami, do potrzeb - dodatkami, pozostając obiektem westchnień właścicieli pięknych wnętrz i entuzjastów domowego gotowania. Przez lata niezmiennie, uznawany jest za niezastąpionego, stylowego i silnego pomocnika w kuchni.

Wielofunkcyjny mikser planetarny KitchenAid Artisan 5, jest mocny i trwały, bowiem w każdym szczególe wykonany z metalu. Uznany i pożądany, jako mistrz świata w wyrabianiu mas z perfekcyjnym napowietrzaniem, jest rekomendowany nie tylko do wyrobu wszelkich ciast z drożdżowym na czele, lecz także do tarcia, mielenia, przecierania i wałkowania oraz innych żmudnych czynności, zwykle dotąd wykonywanych ręcznie.
Dzięki współpracy z gamą dostępnych przystawek,  zastępuje kilkanaście urządzeń, zajmując miejsce jednego.

Miksery

Filtrowanie

Włączone filtry:

    Promocje

    Nowe produkty