Sztućce dla dzieci

Wszyscy rodzice doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest zadbanie o odpowiedni asortyment dla dzieci. W tym przypadku liczy się każdy szczegół. Nikt nie chce, żeby maluchowi czegoś zabrakło. Trzeba zwracać uwagę na wszelkie detale, aby zapewnić jak największy komfort oraz bezpieczeństwo. Tak samo jest w przypadku naczyń kuchennych, jednak dużo rodziców o tym zapomina, podając swoim dzieciom normalne sztućce oraz talerze, których sami używają. Jest to duży błąd. Na naszej stronie internetowej wenahome.pl można znaleźć wiele ślicznych modeli, w których maluchy wprost się zakochają. Takie sztućce dla dzieci zachwycą każdą pociechę i skutecznie urozmaicą wszystkie dania.

Sztućce dla dzieci  Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 

Bezpieczeństwo połączone z dobrą zabawą

Sztućce dla dzieci stworzono przede wszystkim po to, aby zapewnić maluchom jak największe bezpieczeństwo, podczas spożywania posiłków. Jak wiadomo, spuszczenie ich z oczu nawet na kilka sekund, może skończyć się katastrofą. W szczególności, jeśli w ich pobliżu znajdą się ostre narzędzia. Aby więc nie kusić losu, warto zdecydować się na bezpieczną alternatywę. Dziecięce sztućce zostały specjalnie zaokrąglone, aby nic się nie stało. Oczywiście nadal dobrze służą jako pomoc w jedzeniu. Maluch z łatwością nabije kawałki pożywienia na widelec, pokroi nożem miękkiego naleśnika i zje zupę za pomocą łyżki. Jednak, jeśli (przez nieuwagę) sztućce zamiast w danie, trafią w rączkę, nie wyrządzą najmniejszej krzywdy. Co więcej, taki kształt narzędzi jest dużo bardziej komfortowy dla dziecka i pozwala mu na wygodny chwyt. Sztućce dla dzieci firmy WMF są tak skonstruowane, aby maluchy chętnie za nie łapały, a jedzenie sprawiało im prawdziwą frajdę.

Znane postacie i kolorowe obrazki

Zestaw takich sztućców może się okazać bardzo przydatny w przypadku niejadków. Dlaczego? Otóż na ich powierzchni (najczęściej na rączce narzędzia) znajdują się namalowane, kolorowe postacie, które skutecznie przyciągną wzrok każdego malucha, co może być znacznym ułatwieniem do jego przekonania się do jedzenia. Na stronie wenahome.pl znajdują się między innymi sztućce dla dzieci, na których występuje Myszka Miki i inni ulubieni bohaterowie z bajek. Skojarzenie pożywienia z tak miłym bodźcem, jakim jest ukochana bajka, sprawi, że pociecha od razu nabierze apetytu. Problem niedojedzonych obiadów i odwracanej z niechęcią głowy zniknie! Sztućce można spokojnie myć tak, jak tradycyjne modele, nadają się także do zmywarki. Nie trzeba się obawiać wybarwienia rysunków lub żadnych innych uszkodzeń mechanicznych. Sztućce dla dzieci z Małym Księciem lub innymi bohaterami z całą pewnością posłużą przez wiele lat, co pozwoli na używanie ich w przypadku kolejnych dzieci i przekazywanie całego kompletu następnym pokoleniom.

Sztućce dla dzieci

Filtrowanie

Włączone filtry:
    Producent

    Promocje

    Nowe produkty