1043802660

Talerz deserowy 16cm Quinsai Garden

Quinsai-garden

na zamówienie

Wysyłka 2-3 tyg

145 zł

-15%

123,25 zł

Talerz deserowy 16 cm z kolekcji Quinsai Garden został udekorowany kamelią. Kolekcja to  nowoczesne i eleganckie kształty naczyń z kolorowymi kwiatowymi wzorami na klasycznej, białej porcelanie kostnej.

Talerz deserowy z kolekcji Quinsai Garden został udekorowany kamelią, oznaczającą hojność. Quinsai Garden to naturalny wzór kwiatowy i wzór paisley – inspirowany ulubionym miastem Marco Polo.

Talerz deserowy  wykonany został z najwyższej jakości porcelany kostnej. Stanowi nieodzowny element serwisu kawowego. Modernistyczny kształt kwadratu (o boku 16 cm) oraz kwiatowy wzór stanowi idealne połączenie, które spodoba się zarówno miłośnikom tradycji jak i nowoczesności. Na talerzu pyszni się kwiat kamelii połączony z ażurowym wzorem. Quinsai Garden idealnie zgrywa się z kolekcją Modern Grace, która podkreśla  jej charakter.

Wraz z nowym wzorem marka Villeroy & Boch zabierze Cię do tajemniczego świata Orientu, do Kinsaju, miasta na końcu Jedwabnego Szlaku – ulubionego miasta Marco Polo. Poznaj egzotyczny przepych kwiatów i daj się oczarować wdziękiem stylowego piękna nowego wzoru Quinsai Garden.

Producent
TypTalerze
Producent
KolekcjaQuinsai-garden
TypTalerze

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie (0)