1043802614

Talerz obiadowy E Quinsai Garden

Quinsai-garden

na zamówienie

Wysyłka 2-3 tyg

179 zł

-15%

152,15 zł

Talerz obiadowy E z kolekcji Quinsai Garden udekorowany został magnolią. Kolekcja to  nowoczesne i eleganckie kształty naczyń z kolorowymi kwiatowymi wzorami na klasycznej, białej porcelanie kostnej.

Talerz obiadowy E udekorowany został magnolią. Osoby wybierające magnolie cenią sobie piękne kobiety i mają wielki szacunek do władców. Quinsai Garden to naturalny wzór kwiatowy i wzór paisley – inspirowany ulubionym miastem Marco Polo.

Talerz obiadowy o kwadratowym minimalistycznym kształcie i boku 27 cm wykonany został z najwyższej jakości porcelany kostnej. Ozdobiony został kwiatami kamelii umiejscowionej na delikatnym ażurowym wzorze. Zestawiony wspólnie z pozostałymi pięcioma rodzajami talerzy obiadowych kolekcji Quinsai Garden tworzy kwiatowy obraz. Idealnie zgrywa się także ze swoim białym odpowiednikiem- kolekcją Modern Grace.

Wraz z nowym wzorem marka Villeroy & Boch zabierze Cię do tajemniczego świata Orientu, do Kinsaju, miasta na końcu Jedwabnego Szlaku – ulubionego miasta Marco Polo. Poznaj egzotyczny przepych kwiatów i daj się oczarować wdziękiem stylowego piękna nowego wzoru Quinsai Garden.

Producent
TypTalerze
Producent
KolekcjaQuinsai-garden
TypTalerze

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie (0)