1035299100

Berlin Kubek 0,30 NWC

Villeroy&Boch

newwave-caffe-cities-of-the-world

na zamówienie

Wysyłka 2-3 tyg

109 zł

-20%

87,20 zł

Kubek w pudełku prezentowym 0,35l - miasto Berlin - z kolekcji NewWave Caffe marki Villeroy&Boch to ekstrawagancka seria w kolorze załamanej bieli, wykonana z porcelany Premium, zachwyca pod każdym względem: fascynujące, niekonwencjonalne wzornictwo NewWave otrzymało w 2004 roku nagrodę w kategorii innowacji za progresywny kształt od niemieckiego przemysłu.

Kubek w pudełku prezentowym 0,35l z kolekcji NewWave Caffe marki Villeroy&Boch to ekstrawagancka seria w kolorze załamanej bieli, wykonana z porcelany Premium, zachwyca pod każdym względem: fascynujące, niekonwencjonalne wzornictwo NewWave otrzymało w 2004 roku nagrodę w kategorii innowacji za progresywny kształt i specjalnie zaprojektowaną technikę produkcyjną od niemieckiego przemysłu.

NewWave, NewWave Caffè i NewWave Caffè Cities of the World przekonują swoimi nieporównywalnymi kształtami. Porcelana układająca się w organiczne fale emanuje siłą. Kolekcja oferuje szeroki asortyment naczyń, które robią wrażenie na stole niezależnie od okazji — podczas śniadania, popołudniowej kawy lub obiadu. Duch sztuki współczesnej na stole.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

23 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie (0)