21.3020.9553

SIL -Professional

Silit

na zamówienie

w ciągu 2-3 tygodni

548 zł

-18%

449,00 zł

Garnek/Brytfanna Professional Brytfanna niemieckiej marki Silit. Wykonana z wysokiej jakości materiału Silargan. Brytfanna posiada pokrywę z żaroodpornego szkła.

Garnek/Brytfanna Professional ze szklaną pokrywą wykonana jest z Silarganu - rewolucyjnego materiału, odpornego na zarysowania i zadrapania, nie zawierającego niklu, dzięki czemu idealnie nadaje się dla alergików.

Dane:

  • -  garnek / brytfanna o pojemności 6,0 l i średnicy 28 cm,
  • -  na wszystkie rodzaje kuchenek.

Silargan to połączenie ceramiki i ferromagnetycznej stali. Stal scalana jest z ceramiką w temperaturze 860°C dzięki czemu powstaje wyjątkowo trwały i posiadający zalety obydwu materiałów kompozyt.

Odporny na zarysowania 
Silargan, dzięki wysokiej twardości ceramiki jest zdecydowanie bardziej odporny na zarysowania niż stal nierdzewna. Naczynia zachowują swój blask nawet po wielokrotnym myciu w zmywarce.

Łatwy do czyszczenia i higieniczny
Całkowicie gładka, nieporowata powierzchnia jest łatwa do czyszczenia oraz higieniczna. Pozostaje bez wpływu na smak potraw.

Antyalergiczny i Antybakteryjny
Silargan jest wolny od zanieczyszczeń oraz nie zawiera niklu, na który wiele osób w mniejszym lub większym stopniu jest uczulona. Znajdujący się w garnkach antybakteryjny czynnik Anti-bacteria jako pierwszy na świecie materiał zastosowany w naczyniach kuchennych powstrzymuje rozmnażanie się bakterii w potrawach. Dzięki Anti-bacteria można dłużej przechowywać potrawy w naczyniach. Bez uszczerbku dla garnków mogą być przechowywane również kwaśne dania takie jak kapuśniak czy zupa ogórkowa. 

Uniwersalny
Naczynia z Silarganu nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek włącznie z indukcyjnymi, do piekarnika oraz mogą być myte w zmywarkach.

Gwarancja: 10 lat

ProducentSilit
Kolekcja
TypGarnki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie (0)