5KEK1522EFP

Czajnik KitchenAid Artisan Biała Perła

KitchenAid

czajniki-kitchenaid

1 szt

Wysyłka 24H

999,00 zł

Czajnik Artisan marki KitchenAid o pojemności 1,5L - Biała Perła o atrakcyjnym wyglądzie i w dużym wyborze kolorów ma funkcję ustawiania temperatury wody stosownie do rodzaju naparu. Podwójne ścianki czajnika utrzymują ciepłą wodę dłużej, podczas gdy z zewnątrz pozostaje zimny w dotyku. Atrakcyjny w wyglądzie, będzie dobrym akcentem kolorystycznym w kuchni.

CZAJNIK ARTISAN 1,5 L 5KEK1522

Dostępny w bogatej kolorystyce o przyjemnie zaokrąglonych kształtach i zachęcającej stylistyce, wyposażony w podwójne ścianki czajnik o pojemności 1,5 litra posiada również wiele innych funkcji. Jesteś miłośnikiem herbaty? Dostosuj temperaturę do naparu: przyjemnie gorąca woda do delikatnej zielonej herbaty lub wrzątek do mocnej odmiany Assam. Podwójne ścianki czajnika dłużej utrzymują temperaturę wody, jednocześnie zapobiegając nagrzewaniu się czajnika. Kolorowy akcent w kuchni – czajnik 1,5 L – zawsze pozostaje w gotowości, by być świadkiem kolejnej serii ploteczek przy herbacie. 

Model czajnika Artisan, jaki oferuje KitchenAid cechuje się m.in. długim utrzymywaniem wysokiej temperatury wody, podczas gdy z zewnątrz czajnik jest zimny i nie powoduje dyskomfortu w dotyku. Praktyczny, zegarowy wskaźnik pokazuje temperaturę wody nawet wtedy, gdy czajnik nie stoi na podstawie. 

Producent KitchenAid
Wysokość 21,8 cm
Szerokość 26,3 cm
Głębokość 21 cm
Waga 2,1 kg
Pojemność 1,5 L
Typ Czajniki
Kolor Biała perła
Moc 2400 W
Specyfikacja elektryczna 220-240 V 50/60 Hz
Kraj pochodzenia USA
Ukryte elementy grzewcze Tak
Podwójne ścianki Tak
Zakres temperatury 50°C-100°C
Wyjmowany filtr wapienny Tak
Okienko podglądu ilości wody Tak
Bezprzewodowa obsługa, podstawa 360 st. Tak
Stabilna podstawa z antypoślizgowym spodem Tak
Schowek na przewód zasilający Tak
Wymiary opakowania 26,4 x 27 x 23,9 cm
Producent KitchenAid
Kolekcja czajniki-kitchenaid
Typ Czajniki

Produkty powiązane

9 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie (0)