1360218209

Naczynie do zap. okr. Set 4el. Clever Cooking 24cm

Villeroy&Boch

Clever-cooking-baking

na zamówienie

Wysyłka 2-3 tyg

259,00 zł

okrągła brytfanna pokryta specjalną powłoką CeramicPlus silikonowa pokrywka, która nie tylko przykryje potrawę podczas pieczenia, ale także spowolni stygnięcie i zapobiegnie wyschnięciu po podaniu dwa silikonowe uchwyty zapobiegające poparzeniu dłoni

W skład kompletu wchodzą:

    • okrągła brytfanna pokryta specjalną powłoką CeramicPlus
    • silikonowa pokrywka, która nie tylko przykryje potrawę podczas pieczenia, ale także spowolni stygnięcie i zapobiegnie wyschnięciu po podaniu
    • dwa silikonowe uchwyty zapobiegające poparzeniu dłoni

Clever Cooking marki Villeroy & Boch to kolekcja naczyń do zapiekania o różnych rozmiarach i kształtach oraz dopasowane do nich pokrywki, które mogą służyć także jako półmiski do serwowania czy podstawki. Wykonane z porcelany premium są przystosowane do używania w piekarniku, sprawdzą się także przy podawaniu potraw na stół lub do przechowywania ich w zamrażarce.
Maksymalnie uproszczona forma i biały kolor porcelany sprawiają, że elementy kolekcji Clever Cooking są uniwersalne i będą pasować do niemalże każdej zastawy stołowej.

Naczynia Clever Cooking pokryte są specjalną powłoką CeramicPlus, zapobiegającą przystawaniu potraw, ułatwiającą czyszczenie. Dopasowane kształty umożliwiają wygodne przechowywanie – naczynia włożone jedno w drugie nie zajmą wiele miejsca w kuchennej szafce.

Wszystkie elementy zestawu są przystosowane do mycia w zmywarce.
Brytfanny można używać w kuchence mikrofalowej.

średnica 24 cm
materiał porcelana premium
Producent Villeroy&Boch
Typ Naczynia do zapiekania
Producent Villeroy&Boch
Kolekcja Clever-cooking-baking
Typ Naczynia do zapiekania

Produkty powiązane

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Opinie (0)