Miksery planetarne

Mikser planetarny to obowiązkowe urządzenie w każdej nowoczesnej kuchni. Wykonuje ogrom prac kuchennych i jest prawdziwą pomocą kuchenną: mieszanie, mielenie, tarkowanie, szatkowanie, tarcie i ubijanie to tylko niektóre z nich. Mamy w ofercie miksery takich gigantów jak KitchenAid oraz Smeg.

Miksery planetarne  Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 • Robot Kuchenny MIXSTAR Morphy Szybki podgląd
  899,00 zł
  Robot Kuchenny MIXSTAR Morphy
  Wysyłka 48H


 • Mikser Kremowy Smeg, 50's style Szybki podgląd
  2 190,00 zł 2 479,00 zł -11%
  Mikser Kremowy Smeg, 50's style
  Obniżka!
  Wysyłka 24H


 • Mikser Planetarny Smeg 50's style Czarny Szybki podgląd
  2 190,00 zł 2 479,00 zł -11%
  Mikser Planetarny Smeg 50's style Czarny
  Obniżka!
  Wysyłka 24H


 • Mikser Planetarny Smeg 50's style Czerwony Szybki podgląd
  2 190,00 zł 2 479,00 zł -11%
  Mikser Planetarny Smeg 50's style Czerwony
  Obniżka!
  Wysyłka 24H

 • Mikser Artisan 5 Kremowy 5KSM125 Szybki podgląd

 • Mikser Artisan 5 Grafitowy 5KSM125 Szybki podgląd

 • Mikser Classic Czarny KitchenAid Szybki podgląd
  2 399,00 zł
  Mikser Classic Czarny KitchenAid
  Wysyłka 24H

 • Mikser Artisan 5 Biały Szybki podgląd
  3 399,00 zł
  Mikser Artisan 5 biały 5KSM175PSEWH
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Mikser Artisan 5 Czarny 5KSM125 Szybki podgląd
  2 599,00 zł
  Mikser Artisan 5 Czarny 5KSM125EOB
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Mikser Artisan 5 czerwony 5KSM125 Szybki podgląd
  2 599,00 zł
  Mikser Artisan 5 czerwony 5KSM125EER
  Wysyłka 2-3 tyg

 • Mikser Artisan 5 szary mat 5KSM125EFG Szybki podgląd
  2 599,00 zł
  Mikser Artisan 5 szary mat 5KSM125EFG
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Składany Mikser Total Control (White) Biały Morphy Szybki podgląd


 • Mikser Planetarny Smeg 50's style Niebieskoszary Szybki podgląd
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
 

Miksery i roboty kuchenne

Wszyscy uwielbiamy pyszne ciasta i wypieki oraz domowe obiady. Przygotowanie wielu posiłków i słodkości w dużej mierze zależy jednak nie tylko od umiejętności kulinarnych, ale również od kuchennego sprzętu, który mamy do dyspozycji. Mamy tu na myśli zarówno podstawowe akcesoria i przyrządy, jak również bardziej zaawansowane urządzenia, takie jak wszelkiego rodzaju roboty kuchenne i miksery planetarne.
Zaawansowane kuchenne urządzenia wielofunkcyjne coraz częściej pojawiają się w polskich domach. Stają się one coraz popularniejsze dlatego, że wiele osób zaczyna dostrzegać korzyści, jakie wynikają z ich posiadania. Miksowanie, mieszanie, ubijanie piany, zagniatanie ciasta, czy wyciskanie soku – to tylko niektóre czynności, które można wykonać za pomocą tylko jednego urządzenia kuchennego.

Miksery planetarne – czy warto je kupować?

Pierwszą rzeczą, na którą zwraca uwagę wiele osób szukających nowoczesnych robotów kuchennych, jest ich wysoka cena. Rzeczywiście, kupno podstawowego miksera planetarnego lub wielofunkcyjnego robota to minimum wydatek rzędu kilkuset złotych. Jeśli chcesz kupić model, który sprawdzi się w wielu czynnościach, musisz liczyć się z wydatkiem nawet kilku tysięcy złotych. Pojawia się zatem pytanie: czy za taką cenę warto kupować miksery planetarne i roboty kuchenne?
Odpowiedź na to pytanie zależy w dużej mierze od tego, ile czasu spędzasz w kuchni. Wielofunkcyjne roboty kuchenne z pewnością będą dobrym rozwiązaniem dla osób, które często samemu przygotowują wytrawne obiady, ciasta i desery. W takim wypadku nawet stosunkowo wysoka cena nie powinna być odstraszająca – warto pamiętać, że miksery planetarne i wielofunkcyjne roboty zastępują wiele innych urządzeń kuchennych. Dzięki temu nie musisz wydawać pieniędzy na blendery, wyciskarki czy miksery ręczne, a ponadto oszczędzasz sporo miejsca w kuchni.

Roboty kuchenne w sklepie internetowym wenahome.pl

Najlepsze miksery planetarne i roboty kuchenne znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego wenahome.pl. Oferujemy zarówno podstawowe urządzenia do najprostszych czynności i wyciskarki do cytrusów, jak również uniwersalne zestawy przystawek do mikserów do mielenia, krojenia, szatkowania czy przecierania.
Nasza oferta to także zaawansowane, wielofunkcyjne urządzenia producenta KitcheAid. Są to wykonane z metalu, mocne i trwałe miksery planetarne, które znakomicie sprawdzają się podczas wyrabiania wszelkiego rodzaju ciast, a także mielenia, przecierania, wałkowania czy tarcia.
Wysokiej jakości miksery ręczne
Miksery planetarne i roboty kuchenne sprawdzą się w nowoczesnej kuchni, w której często przygotowuje się zróżnicowane ciasta i potrawy. Jeśli uważasz, że nie potrzebujesz tak zaawansowanego sklepu, możesz u nas kupić także wysokiej jakości miksery ręczne z wymiennymi końcówkami oraz specjalne misy do wyrabiania ciasta.

Miksery planetarne

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty