Stylowe ramki na zdjęcia

Charakter domowego wnętrza buduje odpowiedni wystrój i meble dobrane w wybranym stylu skandynawskim, klasycznym czy loftowym. Jednak to dopiero różnego rodzaju dodatki i akcesoria wprowadzają do mieszkania lub domu życie. Ważne są nie tylko oryginalne ozdoby i dekoracje, ale także rodzinne zdjęcia i pamiątkowe fotografie, przywołujące najpiękniejsze wspomnienia z minionych lat.

Unikalne, piękne zdjęcia i portrety to nie wszystko. Istotne jest również ich odpowiednie wyeksponowanie – w końcu rodzinne fotografie i przywołujące wakacyjne wspomnienia pocztówki zasługują na to, by oprawić je w wyjątkowe, stylowe ramki na zdjęcia. Najpiękniejsze, eleganckie ramki do zdjęć i fotoramki znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Ramki do zdjęć  Jest 43 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 43 elementów
 

Eleganckie ramki do zdjęć w sklepie wenahome.pl

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że fotografie można wykorzystać na wiele sposobów. Portrety dziadków i babć, rodziców czy dzieci często ozdabiają centralne miejsca w salonie, wspomnienia ze ślubu i wesela są najlepszą dekoracją domowej sypialni, a piękne, autorskie widoki mogą wnieść wiele życia do przedpokoju, jadalni czy pokoju dziennego. Chcemy, by każdy z naszych klientów mógł u nas kupić stylowe ramki na zdjęcia i fotoramki takie, jakie potrzebuje, dlatego przygotowaliśmy bardzo szeroką ofertę.

W naszej ofercie odpowiednie ramki dla siebie znajdą zarówno osoby, których mieszkania urządzone są w nowoczesnym, skandynawskim lub loftowym stylu, jak również ci, którzy wolą tradycyjne rozwiązania i klasyczny wystrój. Posiadamy stylowe ramki na zdjęcia i fotoramki wiszące oraz eleganckie ramki do zdjęć, które można postawić na półce, kredensie, stoliku kawowym oraz biurku.

Fotoramki w różnych wymiarach

O ile pamiątkowe zdjęcia z bliskimi i portrety rodzinne ustawione na półce lub biurku najczęściej mają niewielkie rozmiary (np. tradycyjnej pocztówki), o tyle decydując się na powieszenie zdjęcia na ścianie w salonie lub przedpokoju chcemy, by było ono jak najlepiej wyeksponowane. Ważne jest zatem, by było ono stosunkowo duże. Dlatego w naszym sklepie internetowym można znaleźć stylowe ramki do zdjęć i fotoramki w różnych wymiarach – dzięki temu bez problemu znajdziesz wariant taki, jaki potrzebujesz!
Inne akcesoria – multiramki i ekspozytory

Nasza szeroka oferta obejmuje także inne akcesoria do ekspozycji zdjęć rodzinnych i fotografii. Polecamy przede wszystkim multiramki, dzięki którym w prosty sposób można przygotować efektowną i piękną pamiątkę ze ślubu, wesela czy chrztu. Dobrym rozwiązaniem są również stojące ekspozytory na zdjęcia, do których można przypiąć wybrane fotografie. Jest to fantastyczna opcja w sytuacji, kiedy masz wiele fotografii, którymi chciałbyś się pochwalić lub gdy często wymieniasz zdjęcia ozdabiające Twoje biurko lub półkę. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą ramek na zdjęcia i multiramek!

Ramki do zdjęć

Promocje

Nowe produkty