Tłuczki kuchenne - do mięsa i ziemniaków

Odpowiednio dobrane akcesoria kuchenne umożliwiają szybsze i wygodniejsze przygotowanie najróżniejszych potraw. Przykładem przyrządów, które są niezbędne do przyrządzenia wielu tradycyjnych potraw polskich, są z pewnością tłuczki kuchenne. Prawdopodobnie każdy z nas pamięta ciężkie i masywne tłuczki, znajdujące się w kuchennych szufladach naszych babć – rzeczywiście, przygotowanie domowego kotleta schabowego lub idealnego, ziemniaczanego puree bez tych akcesoriów byłoby z pewnością znacznie trudniejsze i bardziej czasochłonne. W ofercie naszego sklepu internetowego wenahome.pl znajdziesz wysokiej jakości tłuczki do mięsa i ziemniaków.

Tłuczki do mięsa  Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 

Czy tłuczki do mięsa mogą być stosowane do ziemniaków?

W domach naszych babć i dziadków często można było spotkać się z jednym tłuczkiem, który stosowany był do najróżniejszych produktów spożywczych. Czy w takim razie warto kupować tłuczki do mięsa i tłuczki do ziemniaków, czy też jeden przyrząd może być stosowany zarówno do mięs, jak i warzyw?

Z pewnością wybierając tłuczek kuchenny warto kierować się własnymi upodobaniami żywieniowymi, trzeba jednak pamiętać, że raczej trudno będzie znaleźć tłuczek uniwersalny. Wynika to przede wszystkim z faktu, że tłuczek do mięsa ma inne zadanie niż tłuczek do ziemniaków. Akcesoria do formowania kotletów są z reguły dość ciężkie i mają za zadanie wyłącznie ubicie mięsa. Nie sprawdzą się one zatem do przyrządzania maślanego puree z ziemniaków – w tym przypadku niezbędny będzie specjalny tłuczek do ziemniaków z dziurkami. Osoby, które stosują zróżnicowaną dietę i nie odmawiają sobie ani mięs, ani warzyw, powinny w kuchennej szufladzie posiadać oba narzędzia.

Najlepsze tłuczki do ziemniaków i mięs w sklepie wenahome.pl

W naszym sklepie internetowym posiadamy wysokiej jakości tłuczki do ziemniaków i mięs, które zostały wyprodukowane przez najbardziej uznanych w branży gastronomicznej producentów, takich jak WMF, Joseph&Joseph czy Tenera. Oferowane przez nas tłuczki do ziemniaków wykonane są z wytrzymałych materiałów, takich jak stal nierdzewna i bezpieczne w kontakcie z żywnością tworzywa sztuczne. Posiadają one doskonale wyprofilowane rękojeści i doskonale nadają się do przyrządzania pysznego puree z ziemniaków lub batatów.

Również znajdujące się w naszej ofercie tłuczki do mięs znakomicie spełniają swoje zadania w kuchni. Mimo że posiadają one masywne i nieco ciężkie elementy ubijające, dzięki dobrze zaprojektowanej budowie i wyprofilowanej rękojeści nie sprawiają nawet najmniejszych problemów podczas ubijania mięsa na kotlety.

W naszej ofercie można znaleźć także inne tłuczki niezbędne w domowej kuchni. Proponujemy między innymi wysokiej jakości moździerze, które doskonale nadają się do kruszenia i rozdrabniania przypraw i ziół oraz przygotowywania różnego rodzaju sosów.

Tłuczki do mięsa

Promocje

Nowe produkty