Otwieracze do butelek

Często masz do czynienia z butelkami, które ciężko jest otworzyć tylko przy pomocy rąk? Chciałbyś mieć w domu gadżet, który pozwoliłby Ci na szybkie otwarcie każdej butelki? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, to z pewnością przypadną Ci do gustu otwieracze do butelek dostępne w naszej ofercie! Z ich pomocą będziesz w stanie z łatwością pozbyć się każdego kapsla lub nakrętki. A jakie modele otwieraczy można znaleźć w naszym asortymencie?

Otwieracze  Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Zestaw Vinoessentials (Mathus+Epivac pompka) Szybki podgląd
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 

Rodzaje otwieraczy do butelek w naszym sklepie

Doskonałym przykładem tego, co można znaleźć w naszym asortymencie, jest magnetyczny otwieracz do butelek kapslowanych firmy Joseph Joseph. Jest to produkt wykonany z trwałych i wytrzymałych materiałów, takich jak tworzywo sztuczne i stal. Za jednym podejściem pozwala na otwarcie aż czterech, kapslowanych butelek, zaoszczędzając Twój czas. Ogromną zaletą, oprócz działania, jest także wygląd tego produktu. Prezentuje się on niezwykle elegancko, ponieważ jest wykonany w kolorze morskim. Dodatkowo jest to produkt, którego używa się z niezwykłą łatwością.

Jeśli chodzi o inne otwieracze do butelek, które można u nas znaleźć, to zdecydowanie zachęcamy do zapoznania się z otwieraczem do pokrywek. Jest to produkt, który ułatwi otwieranie butelek zakręconych przy pomocy tradycyjnych nakrętek, których odkręcanie sprawia Ci trudność. Dzięki zamocowaniu tego modelu na nakrętce z łatwością można zarówno odkręcić, jak i zakręcić butelkę.

Dlaczego warto wybrać otwieracz do butelek?

Otwieracze do butelek, które są w naszym asortymencie, wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Dzięki temu będą służyć długo, znakomicie spełniając swoje zadanie. Warto także wspomnieć o tym, że proponujemy wyłącznie produkty od najlepszych producentów, takich jak Joseph Joseph czy WMF, którzy funkcjonują na rynku już od wielu lat. Funkcjonalność tworzonych przez nich produktów świetnie sprawdza się w domu, barze czy restauracji.

Korzyści posiadania otwieracza do butelek jest wiele. Przede wszystkim ułatwia on funkcjonowanie w kuchni na co dzień lub pracę w gastronomii. Dzięki niemu można z łatwością otworzyć piwo lub dowolny napój znajdujący się w butelce. Posiadając taki otwieracz, nie będziesz musiał męczyć się ręcznie z otwieraniem kapslowanych butelek. Dodatkowo taki przyrząd jest niewielki i przenośny, więc pomoże w otwieraniu butelek także podczas pikników na świeżym powietrzu oraz w innych sytuacjach, w których spożywa się napoje. Zdecydowanie warto zainwestować w jeden z modeli znajdujących się w naszym asortymencie!

Otwieracze

Promocje

Nowe produkty