Korkociągi do wina

Na wyposażeniu każdego mieszkania czy domu nie może zabraknąć porządnego korkociągu do wina, ponieważ jest ono bazowym składnikiem wielu dań. To także towarzysz wielu spotkań zarówno w gronie rodzinnym, jak i przyjacielskim. Musi więc zawsze być w zasięgu ręki! Ważne jest także, aby korkociąg był solidnie wykonany, ponieważ otwieranie butelki nieraz wymaga od nas nieco więcej siły. W naszym katalogu znajdziesz różne rodzaje tych produktów, różniące się zarówno kształtem, wielkością, jak i designem. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Korkociągi  Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Zestaw Vinoessentials (Mathus+Epivac pompka) Szybki podgląd
 • Korkociąg stalowy VINOLI Gefu Szybki podgląd
  130,50 zł 145,00 zł -10%
  Korkociąg stalowy VINOLI Gefu
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Korkociąg MOLTOVINO Gefu Szybki podgląd
  94,50 zł 105,00 zł -10%
  Korkociąg MOLTOVINO Gefu
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Korkociąg 16cm Vino WMF Szybki podgląd
  202,39 zł 229,99 zł -12%
  Korkociąg 16cm Vino WMF
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Korkociąg Clever&More WMF Szybki podgląd
  96,79 zł 109,99 zł -12%
  Korkociąg Clever&More WMF
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Korkociąg Classic Waiter's friend Zwilling Sommeli Szybki podgląd
 • Korek do wina musującego SPARKY Gefu Szybki podgląd
  53,10 zł 59,00 zł -10%
  Korek do wina musującego SPARKY Gefu
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Korkociąg Bell DEGUSTO Gefu Szybki podgląd
  179,10 zł 199,00 zł -10%
  Korkociąg Bell DEGUSTO Gefu
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Otwieracz do wina VINOSO Gefu Szybki podgląd
  121,50 zł 135,00 zł -10%
  Korkociąg VINOS Gefu
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Korkociąg z podwójną dźwignią Zwilling Sommelier : Szybki podgląd
 • Korkociąg Waiter's friend Zwilling Sommelier Szybki podgląd
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 

Proste usuwanie korka za pomocą korkociągu

Za pomocą solidnego korkociągu dużo łatwiej poradzić sobie z często problematycznym usuwaniem korka z butelki. Dostępne w naszym katalogu korkociągi do wina zostały w specjalny mechanizm ułatwiający to zadanie, jakim jest spirala z korbką. Ustawia się go na szyjce butelki i w bezproblemowy sposób usuwa korek. Doskonale przystosowane rączki do różnych rodzajów butelek pozwalają ją otworzyć bez naruszania na jej dnie naturalnie wytwarzającego się osadu. Nie zaburzy to smaku trunku i pozwoli cieszyć się jego pełnią. Odpowiednia długość korbki nie pozwoli również, aby drobinki z korka dostały się do wnętrza butelki. Dzięki proponowanym przez nas produktom każdy bez problemu poradzi sobie z jej otwarciem.

Korkociąg jako eleganckie akcesorium barowe

Otwieranie butelki powinno być procesem wykonywanym z gracją, bez narażenia wylania trunku lub oblania nim siebie czy też gości. Do tego celu należy mieć bezpieczne i solidnie wykonane akcesoria, jakim są proponowane korkociągi do wina. Będą ozdobą Twojej dłoni, a otwieranie butelek stanie się przyjemnością. Dostępne w naszym sklepie pochodzą od renomowanego producenta Peugeot, Joseph Joseph oraz WMF, wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego oraz stali, dzięki którym są odporne na uszkodzenia i rdzę. Zawierają również zintegrowany nożyk do folii. Ich obudowa to klasyczna czerń lub granat, co w połączeniu z błyszczącą stalą prezentuje się naprawdę elegancko. Tego typu produkty powinny być obowiązkowym elementem każdej, kuchennej szuflady, ale też baru i restauracji. W naszym sklepie dostępne są w różnych, lecz korzystnych wariantach cenowych, więc każdy z pewnością nabędzie odpowiedni dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem, wśród którego można znaleźć szereg potrzebnych akcesoriów kuchennych, barowych, potrzebnych do gotowania, pieczenia, aranżacji stołu oraz całych wnętrz.

Korkociągi

Promocje

Nowe produkty