Świeczniki i lampiony

Rzadko zdarza się, aby jadalniany stół był całkowicie pusty, pozbawiony jakichkolwiek ozdób. Często ozdabiamy go różnymi elementami – kwiatami, świecami, figurkami. Wiemy też, że kreowanie odpowiedniej atmosfery przy stole, jak również poza nim, jest niezwykle ważne, dlatego w naszym sklepie znajdziesz narzędzia, które pomogą Ci stworzyć wyjątkowy klimat. Świeczniki i lampiony pozwalają na umieszczenie w nich najróżniejszych świeczek. Zastąpienie codziennego, sztucznego oświetlenia kilkoma świeczkami stworzy magiczne chwile, które będziesz wspominać z rodziną lub przyjaciółmi przez długie lata. Stanowią one funkcjonalną podstawkę na świece, ale również ozdobę, która będzie cieszyć oczy w ciągu dnia swoimi niesamowitymi kształtami i ozdobnikami. W naszej ofercie znajdą się pozycje zarówno dla wielbicieli klasycznych kryształów, jak i nowoczesnych trendów.

Świeczniki i lampiony  Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Świecznik mały 250mm La Classica Nuova Szybki podgląd
  149,00 zł 209,00 zł -28%
  Świecznik mały 250mm La Classica Nuova
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Świecznik (3) 300mm Quartett Szybki podgląd
  231,20 zł 289,00 zł -20%
  Świecznik (3) 300mm Quartett
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Świecznik (2) 210mm Quartett Szybki podgląd
  191,20 zł 239,00 zł -20%
  Świecznik (2) 210mm Quartett
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Świecznik (1) 120mm Quartett Szybki podgląd
  148,00 zł 185,00 zł -20%
  Świecznik (1) 120mm Quartett
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Świecznik średni 320mm La Classica Nuova Szybki podgląd
  207,20 zł 259,00 zł -20%
  Świecznik średni 320mm La Classica Nuova
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Wazon/lampion 180mm Pieces of Jewellery Szybki podgląd
  1 039,20 zł 1 299,00 zł -20%
  Wazon/lampion 180mm Pieces of Jewellery
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 

Lampion czy świecznik – co wybrać?

Wybierając dodatki do mieszkania i na jadalniany stół, często stajemy przed dylematem, na co ostatecznie się zdecydować. Świecznik jest doskonałym elementem jadalnianego stołu, przygotowanego na oficjalne i uroczyste kolacje. Długie świece, jakie do niego pasują, stanowią bardzo elegancki dodatek i prezentują się elegancko. Dają równomierne światło i dzięki swojej długości wypalają się przez dłuższy czas, rzucając na stół efektowne cienie. Niewielkie rozmiary świecznika sprawiają, że możesz go schować do szafki i wyjmować tylko na specjalne okazje. Lampiony są doskonałe na ogrodowy stół, do wspólnej kolacji czy jako dodatek na komodę. Można ich używać zarówno do różnego rodzaju świec (zmieszczą się w nich większe i grubsze egzemplarze), jak i zamiennie jako wazon. Większe świece palą się przez znacznie dłuższy czas, dlatego rewelacyjnie sprawdzają się na przyjęciach lub jako główna ozdoba stołu.

Wyjątkowa, szklana ozdoba każdego wnętrza

Szkło jest materiałem docenianym od wieków jako dodatek do wystroju wnętrza domu. Pasuje do niemal każdego stylu, w zależności od formy, jaką przyjmuje. Proponowane przez nas świeczniki i lampiony występują zarówno w klasycznych formach, przypominających przepiękne kryształy, jak np. Pieces of Jewellery, jak i bardziej nowoczesnych. Ich przejrzyste ścianki pozwalają obserwować wypalający się knot z woskiem, co wpływa bardzo kojąco na zmysły. Światło świecy subtelnie oświetla przestrzeń dookoła, oferując korzystne źródło światła, a Ty nie musisz się obawiać, że wosk pobrudzi mebel lub obrus. Świeca jest w pełni chroniona z każdej strony, dzięki czemu unikasz ryzyka przypadkowego zapalenia się przedmiotów znajdujących się w pobliżu i możesz ustawić swoją ulubioną świecę, gdzie tylko masz ochotę. Ponadto eleganckie wyprofilowanie samego szkła składa się na niesamowity wygląd świeczników i lampionów z naszego sklepu.

Świeczniki i lampiony

Promocje

Nowe produkty