Dystrybutory do napojów

Przebywając w domu, osoby, które każdego dnia dbają o nawodnienie organizmu i często sięgają po butelkę z ulubionym napojem, teraz mogą znacznie uprościć swoją codzienność. W poszukiwaniu wygodniejszego rozwiązania, jak zapewnić sobie i pozostałym członkom rodziny wygodny dostęp do ulubionego napoju, w którym nie będą musieli co chwilę sięgać po nową butelkę, łatwo trafić na dystrybutory do napojów Kilner. To funkcjonalne rozwiązanie będzie stanowiło jednocześnie ozdobę pokoju, w którym zostanie umieszczone, i pozwoli na swobodne rozlewanie do szklanek i kubków napoju lub wody. Odpowiednio pojemne dystrybutory stanowią sposób na szczelne i bezpieczne przechowywanie dowolnego rodzaju napoju. Nie pozwoli to również pić bezpośrednio z butelki, co wpłynie na lepszą higienę. W naszym sklepie znajdziesz różne wzory dystrybutorów, które możesz dopasować do stylu, w jakim urządziłeś wnętrze swojego domu.

Dystrybutory do napojów  Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • KIL - Dystrybutor do napojów 5l, Original Szybki podgląd
  142,56 zł 162,00 zł -12%
  Kilner Dystrybutor do napojów 5l, Original
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • KIL - Dystrybutor do napojów 5l, Vintage Drinking Szybki podgląd
  167,20 zł 190,00 zł -12%
  Kilner Dystrybutor do napojów 5l, Vintage Drinking
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • KIL - Dystrybutor do napojów 8l, Vintage Drinking Szybki podgląd
  245,52 zł 279,00 zł -12%
  Kilner Dystrybutor do napojów 8l, Vintage Drinking
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • KIL- Butelka 0,55l, Clip Top Bottle Szybki podgląd
  23,76 zł 27,00 zł -12%
  Kilner Butelka 0,55l, Clip Top Bottle
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • KIL- Butelka 1l, Clip Top Bottle Szybki podgląd
  25,52 zł 29,00 zł -12%
  Kilner Butelka 1l, Clip Top Bottle
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • KIL- Butelka 0,25l, Clip Top Bottle Szybki podgląd
  19,36 zł 22,00 zł -12%
  Kilner Butelka 0,25l, Clip Top Bottle
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • KIL- Butelka 0,25 l, Made In England Szybki podgląd
  9,24 zł 10,50 zł -12%
  Kilner Butelka 0,25 l, Made In England
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
 • KIL- Butelka wielokąt 0,25 l, Made In England Szybki podgląd
  9,24 zł 10,50 zł -12%
  Kilner Butelka wielokąt 0,25 l, Made In England
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 

Dlaczego warto mieć w domu dystrybutor do napojów?

Często rozlewanie napojów jest problematyczne, a przygotowywanie ich w mniejszych dzbankach generuje kłopot – co chwilę się kończą i gospodyni jest zmuszona do nieustannego kursowania do kuchni po dolewkę napoju. Z dystrybutorem marki Kilner pozbędziesz się tego problemu! Jest bardzo pojemny, ponieważ zmieści się w nim aż 5 litrów płynu, a w dodatku całkowicie szczelny, dlatego możesz zabrać go nawet na taras i zaserwować dzieciom lub gościom zmieszany z lodem, chłodny napój. Możesz podawać z niego każdy rodzaj napoju, od wody poprzez lemoniadę, sok, na winie kończąc. Jest doskonały do przygotowywania nalewek lub słodkich soków. Posiada wygodny kranik, dzięki któremu można szybko nalać do szklanki napój, bez ryzyka rozlania go na stole. Sprawdzi się w użytku domowym, a szczególnie zabłyśnie na wszelkich przyjęciach, nawet tych ogrodowych. Na co dzień możesz przelewać do niego wodę butelkowaną – nie będziesz musiał dłużej kupować zgrzewek z butelkami po 1,5 litra i wciąż ich segregować. Możesz kupić jednorazowo 5-litrową butlę i przelać ją do eleganckiego, szklanego dystrybutora.

Szklany dystrybutor do napojów to oryginalna ozdoba pokoju

Elegancja dystrybutorów do napojów Kilner zaczyna się od sposobu ich wykonania. Szklane, przejrzyste pojemniki z eleganckimi kranikami i ozdobnymi elementami stanowią piękny dodatek, którego żaden gospodarz i gospodyni się nie powstydzą. Posiadają one pokrywkę z uszczelką oraz klipsami, które pozwalają na swobodne przygotowanie napojów oraz zabezpieczają całość przed kurzem czy owadami. Specjalne uszczelki posiada również sam kranik. Czar tak zaserwowanego napoju kryje się w tym, w jaki sposób jest on zaprezentowany. Osoby częstujące się napojem z dystrybutora widzą gołym okiem, czym się częstują, co pobudza chęć do skosztowania napoju. Dlatego dystrybutor będzie nie tylko sprawdzał się funkcjonalnie na każdej imprezie i w codziennym życiu, ale również będzie znakomicie się prezentował!

Dystrybutory do napojów

Promocje

Nowe produkty