Filiżanki szklane

Filiżanki to obok kubków, talerzy i misek podstawowe wyposażenie każdej kuchni. Korzystamy z nich rano, gdy filiżanką kawy ładujemy baterie na cały dzień, oraz po południu, gdy w gronie bliskich i przyjaciół spędzamy czas przy stoliku kawowym w salonie. Stylowe zestawy szklanych filiżanek znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego z artykułami gospodarstwa domowego.

Filiżanki szklane  Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Zestaw dwóch szklanek do cappuccino z uchwytem Zwi Szybki podgląd
  152,10 zł 169,00 zł -10%
  Zestaw dwóch szklanek do cappuccino Zwilling
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw dwóch szklanek do espresso Zwilling Sorrento - 80 ml Szybki podgląd
  59,00 zł 109,00 zł -45%
  Zestaw dwóch szklanek do espresso Zwilling Sorrento - 80 ml
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw dwóch szklanek do herbaty Zwilling Sorrento - 240 ml Szybki podgląd
  89,00 zł 119,00 zł -25%
  Zestaw dwóch szklanek do herbaty Zwilling Sorrento - 240 ml
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw dwóch szklanek do latte macchiato Zwilling Sorrento - 350 ml Szybki podgląd
  99,00 zł 139,00 zł -28%
  Zestaw dwóch szklanek do latte macchiato Zwilling Sorrento - 350 ml
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw 2 szklanek z uchem 0,22L Artesano H&C Szybki podgląd
  125,00 zł 165,00 zł -24%
  Zestaw 2 szklanki termiczne z uchem 0,22L Artesano H&C
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Zestaw dwóch szklanek do kawy Zwilling Sorrento : Szybki podgląd
  79,00 zł 109,00 zł -27%
  Zestaw dwóch szklanek do kawy Zwilling Sorrento :
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw 2 szkalnek z uchem 0,45L Artesano H&C Szybki podgląd
  135,00 zł 199,00 zł -32%
  Zestaw 2 szklanki termiczne z uchem 0,45L Artesano H&C
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 

Dlaczego warto kupić do domu filiżanki szklane?

Obecnie osoby kupujące filiżanki do domu mogą wybierać spośród wielu modeli – zarówno efektownie zdobionych, jak również szklanych. Mimo że zdobione naczynia często urzekają swoim wyglądem, często lepszym rozwiązaniem są filiżanki szklane. Dlaczego?

Ręcznie zdobione naczynia niewątpliwie przykuwają uwagę i prezentują się efektownie, ale trzeba pamiętać, że dobrze wyglądają przede wszystkim w kuchniach urządzonych w stylu retro, prowansalskim czy rustykalnym. Mogą one nie pasować do wnętrz nowoczesnych i minimalistycznych. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem mogą okazać się filiżanki szklane, które cechują się uniwersalnym wyglądem – prosty design i brak zdobień sprawiają, że szklane komplety dobrze prezentują się nie tylko w kuchniach klasycznych i retro, ale także we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych i nieco futurystycznych.

Jakie są inne zalety filiżanek szklanych? W naszej ofercie znajdziesz zestawy szklanych filiżanek termicznych, czyli naczyń wykonanych z podwójnego szkła, które dłużej niż tradycyjne filiżanki utrzymują pożądaną temperaturę napoju.

Ile filiżanek należy mieć w domu?

Istotną kwestią jest liczba filiżanek znajdujących się w domu. Ile naczyń należy kupić, by w mieszkaniu była ich wystarczająco dużo? Pod uwagę musisz wziąć przede wszystkim dwa czynniki. Pierwszym z nich jest liczba domowników – jeśli mieszkasz sam albo z partnerem lub z partnerką nie musisz kupować nawet jednego zestawu szklanych filiżanek z sześcioma modelami. W takim wypadku z pewnością wystarczą trzy lub cztery filiżanki szklane. Jeśli jednak w domu mieszka więcej osób należy kupić większy zestaw szklanych filiżanek. Zastanów się również, jak często przyjmujesz gości i jak wielu. Zawsze warto mieć kilka filiżanek szklanych więcej, tak, by jednocześnie mogli z nich korzystać nie tylko wszyscy domownicy, ale również bliscy, przyjaciele i znajomi.

Zestawy szklanych filiżanek w sklepie wenahome.pl

W naszym sklepie możesz kupić podwójne zestawy szklanych filiżanek, dzięki którym bez problemu uzupełnisz brakujące domowe zbiory. Oferujemy wyłącznie najlepsze, stylowe filiżanki szklane wyprodukowane przez najlepszych producentów, takich jak Villeroy&Boch. Znajdziesz u nas nie tylko standardowe filiżanki do kawy i herbaty o pojemności 0,22 litra, ale także wysokie szklanki 0,45 litra, które doskonale nadają się do serwowania delikatnej kawy latte lub mrożonej herbaty.

Filiżanki szklane

Promocje

Nowe produkty