Filiżanki termiczne

Prawdopodobnie większość z nas spotkała się przynajmniej raz z sytuacją, w której przygotowany napój w ciągu kilku chwil tracił pożądaną przez nas temperaturę. Sytuacje takie mogą dotyczyć zarówno gorących napojów, które pod wpływem niższej temperatury szybko stygną, jak również orzeźwiających, zimnych napojów, które stają się ciepłe na skutek wysokiej temperatury na świeżym powietrzu.

Co więcej, utrata temperatury napoju nie wiąże się tylko z naszym dyskomfortem. Problem pojawia się również wtedy, gdy przygotowujesz gorące napoje dla większej liczby gości. Z uwagi na ograniczoną objętość kawiarek lub zaparzaczy do kawy czy herbaty często trzeba podawać napoje gościom partiami – w innym przypadku część biesiadników może otrzymać kawę lub herbatę, która po prostu nie będzie gorąca. Rozwiązaniem w takich sytuacjach są specjalne filiżanki termiczne.

Filiżanki termiczne  Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Zestaw dwóch szklanek do cappuccino z uchwytem Zwi Szybki podgląd
  152,10 zł 169,00 zł -10%
  Zestaw dwóch szklanek do cappuccino Zwilling
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw dwóch szklanek do espresso Zwilling Sorrento - 80 ml Szybki podgląd
  59,00 zł 109,00 zł -45%
  Zestaw dwóch szklanek do espresso Zwilling Sorrento - 80 ml
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw dwóch szklanek do herbaty Zwilling Sorrento - 240 ml Szybki podgląd
  89,00 zł 119,00 zł -25%
  Zestaw dwóch szklanek do herbaty Zwilling Sorrento - 240 ml
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw dwóch szklanek do latte macchiato Zwilling Sorrento - 350 ml Szybki podgląd
  99,00 zł 139,00 zł -28%
  Zestaw dwóch szklanek do latte macchiato Zwilling Sorrento - 350 ml
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw 2 szklanek z uchem 0,22L Artesano H&C Szybki podgląd
  125,00 zł 165,00 zł -24%
  Zestaw 2 szklanki termiczne z uchem 0,22L Artesano H&C
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Zestaw dwóch szklanek do kawy Zwilling Sorrento : Szybki podgląd
  79,00 zł 109,00 zł -27%
  Zestaw dwóch szklanek do kawy Zwilling Sorrento :
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Zestaw 2 szkalnek z uchem 0,45L Artesano H&C Szybki podgląd
  135,00 zł 199,00 zł -32%
  Zestaw 2 szklanki termiczne z uchem 0,45L Artesano H&C
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 

Czym są filiżanki termiczne?

Filiżanki termiczne do kawy i herbaty to naczynia, które od dłuższego czasu są popularne w modnych restauracjach, barach i kawiarniach. Coraz częściej jednak można się zetknąć z nimi również w mieszkaniu czy domu. Na czym polega ich wyjątkowość?

Filiżanki termiczne na pierwszy rzut oka przypominają standardowe szklanki, są jednak wykonane z podwójnego szkła. Sprawia to wrażenie, jakby wlany do naczynia napój unosił się w nim, jednak przede wszystkim dzięki temu napój przez dłuższy czas utrzymuje pożądaną temperaturę – i to niezależnie od tego, czy mówimy o gorącej kawie lub herbacie, czy orzeźwiającej lemoniadzie lub wykwintnym drinku.

Filiżanki termiczne do kawy i herbaty

W ofercie naszego sklepu internetowego wenahome.pl można znaleźć najróżniejsze filiżanki termiczne do kawy i herbaty. Najczęściej używa się ich do serwowania gorącej kawy rozpuszczalnej lub klasycznej parzonej, bowiem napoje utrzymują w nich wysoką temperaturę znacznie dłużej niż w przypadku standardowych filiżanek. Z drugiej strony – przezroczyste filiżanki termiczne często wykorzystuje się również do podawania zimnych napojów, takich jak latte czy herbata mrożona. Wówczas można docenić nie tylko niską temperaturę orzeźwiającego płynu, ale także jego efektowny wygląd.

Oferowane przez nas filiżanki termiczne do kawy i herbaty znakomicie sprawdzają się w zastosowaniu domowym, ale z powodzeniem można z nich korzystać również w restauracji, barze czy kawiarni. Zależy nam na tym, by odpowiednie naczynia mogli u nas znaleźć wszyscy klienci, dlatego proponujemy nie tylko filiżanki termiczne do kawy o standardowej pojemności 0,22 litra, ale również nieco większe szklanki przeznaczone do latte lub herbaty mrożonej o pojemności 0,45 litra. Dodatkowo w ofercie posiadamy także termiczne kubki zdobione vintage’owymi wzorami, które są wyprodukowane przez producenta Villeroy&Boch. Są one doskonała alternatywą dla przezroczystych szklanek termicznych, które mogą nie pasować do wystroju kuchni prowansalskiej czy rustykalnej.

Filiżanki termiczne

Promocje

Nowe produkty