Peugeot

Fabryka Peugeot Saveurs produkuje młynki do przypraw znane na całym świecie. Projektowanie designu, rozwój techniczny i precyzyjny montaż, to wszystko dzieje się w fabrykach firmy. Od swoich początków Peugeot stał się liderem w eksporcie młynków do przypraw i dziś dostarcza do ponad 80 krajów świata. Rozszerzył on także asortyment o produkty dla miłośników wina i kawy.

Peugeot, czołowy europejski producent luksusowych młynków i dodatków do kuchni, został założony przez braci Peugeot w 1810 roku. Ponad 200 lat historii tej francuskiej marki znajduje odzwierciedlenie w każdym jej produkcie. Pierwszy młynek do kawy Peugeot został stworzony w 1840 roku, pierwszy młynek do pieprzu został zaprezentowany w 1874 roku. Od tego czasu zostały wyposażone w wiele innowacji.
W mechanizmie młynków Peugeot zastosowano wiele postępowych technologii. Peugeot stworzył specjalny mechanizm mielenia dla każdego rodzaju przypraw. Dlatego też Peugeot produkuje oddzielne młynki do pieprzu, soli i innych przypraw. W ten sposób młynek oddaje wyjątkowy kształt, strukturę i twardość przyprawy dzięki czemu wydobywa z niej jeszcze więcej smaku i aromatu. Dodatkową wartością jest dożywotnia gwarancja na mechanizm mielący marki Peugeot.
Należy dodać, że Peugeot jest także znanym wykonawcą luksusowych dodatków dla miłośników wina. Francja jest ojczyzną najlepszych win, nie dziwi więc, że każdy produkt z winnego programu Peugeot spełnia najbardziej wymagające oczekiwania sommelierów oraz domowych konsumentów.

Peugeot   Jest 275 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 275 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 275 elementów
 

Peugeot

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty