HPBA

Produkty sygnowane nazwiskiem Anny Lewandowskiej cieszą się rosnącą popularnością. W skład tej kolekcji wchodzą zarówno standardowe kubki lub deski do krojenia, jak i nieco bardziej oryginalne fartuchy, lunch boxy oraz słoiki. Wyjątkowy design oferowanych produktów trafia w gusta wielu klientów, a motywacyjne hasła sprawdzają się świetnie w przypadku osób trzymających dietę połączoną z aktywnym trybem życia. Szeroki wybór oferowanych produktów pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb i preferencji danego użytkownika oraz wybranie wariantu, który będzie spójny z pozostałymi elementami posiadanej zastawy stołowej. Akcesoria od Anny Lewandowskiej sprawdzają się świetnie podczas wyjść, ponieważ w skład aktualnej oferty wchodzą liczne pojemniki pozwalające na spożywanie przygotowanych posiłków poza domem.

HPBA  Jest 49 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 49 elementów
 

Naczynia HPBA - wysoka jakość wykonania i oryginalny design

Akcesoria kuchenne HPBA stworzone w związku z inicjatywą Anny Lewandowskiej cechują się wysoką jakością wykonania i zastosowaniem wytrzymałych materiałów. Dzięki temu oferowane produkty są w stanie służyć Ci prawidłowo przez wiele lat i idealnie uzupełniać posiadaną zastawę stołową. Dostępne naczynia stanowią doskonałe połączenie stabilnej konstrukcji z oryginalnym designem trafiającym w gusta osób zainteresowanych zdrowym stylem życia oraz dietą promowaną przez Lewandowską. Na poszczególnych produktach umieszczono bowiem motywujące hasła i grafiki pojawiające się na wielu profilach społecznościowych ich inicjatorki. Oferowane naczynia są nie tylko efektowne i wytrzymałe, lecz także wyjątkowo funkcjonalne. W naszym asortymencie znajdziesz liczne pudełka i torby umożliwiające wykorzystanie ich poza domem. Dzięki temu możesz zabrać ze sobą uprzednio przygotowane potrawy w eleganckim opakowaniu zabezpieczającym je przed przypadkowym otwarciem.

Szeroki wybór akcesoriów kuchennych od Anny Lewandowskiej

W skład aktualnej oferty naszego sklepu internetowego wchodzą liczne warianty eleganckich i funkcjonalnych naczyń sygnowanych nazwiskiem Anny Lewandowskiej. Posiadamy zarówno standardowe kubki, jak i lunch boxy, deski do krojenia oraz torby sprawdzające się świetnie podczas robienia zakupów. Takie rozwiązanie pozwala na idealne dopasowanie odpowiedniego modelu spełniającego potrzeby i wymagania konkretnego użytkownika. Poszczególne naczynia i akcesoria wykorzystywane w kuchni posiadają również motywujące hasła oraz grafiki charakterystyczne dla stylu życia promowanego przez Lewandowską. Całą serię utrzymano w kolorach odcieniach bieli, czerni i szarości, dzięki czemu pasuje ona do wielu wnętrz oraz pozostałych elementów powszechnie stosowanej zastawy stołowej. Oferowane naczynia przez HPBA sprawdzają się świetnie podczas różnych okazji, a ich szeroki wybór umożliwia dopasowanie do preferencji wszystkich użytkowników niezależnie od ich wieku i płci.

HPBA

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty