Termosy na każdą okazję

Czasem dobrze mieć przy sobie gorącą kawę czy herbatę, zabrać ze sobą do pracy, na uczelnię, w podróż albo postawić przy łóżku bez ryzyka rozlania gorącego napoju. Termosy sprawdzą się w tym celu doskonale. Są w pełni szczelne oraz doskonale zabezpieczają napój w środku, utrzymując go na odpowiednim poziomie temperatury. Dostępne są w różnych pojemnościach, kształtach, wzorach i motywach, abyś mógł dopasować termos względem gustu oraz swoich potrzeb. Posiadamy modele odpowiednie do użytku domowego, przygotowania uczty na świeżym powietrzu oraz takie, które możesz swobodnie wsadzić do plecaka czy torebki i pić z dołączonego do nich kubeczka o każdej porze i w każdym miejscu, a przy tym wciąż wyglądać modnie i stylowo.

Termosy  Jest 36 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 36 elementów
 

Wygoda trzymania przy sobie termosu

Niezależnie od tego, czy chcesz się ogrzać w chłodny, zimowy dzień i rozbudzić kawą, czy może ochłodzić zimną lemoniadą w gorące, letnie popołudnie, termos pomoże Ci osiągnąć cel. Odpowiednio zabezpieczone, zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz, pozwalają bezpiecznie przenosić ulubiony napój. Dzięki wkładom izolacyjnym utrzymują jego temperaturę na odpowiednim poziomie i przez określony czas. W zależności od wybranego modelu może być dłuższy bądź krótszy. Niektóre z nich potrafią utrzymywać zimno nawet do 24 godzin! Sprawdzają się rewelacyjnie na wycieczkach, w pracy czy podczas spaceru. Podczas choroby również dobrze mieć przy sobie termos pełen gorącej herbaty. Posiadają wygodne systemy otwierania i zamykania, a uszczelki przy nakrętkach zapewniają o ich pełnej szczelności. Dzięki temu nie musisz się martwić, że ich zawartość wyleje się w torebce czy plecaku.

Modny termos na każdą okazję

W naszym katalogu znajdziesz rozmaite modele termosów kuchennych. Różne kształty oraz kolory (m.in. czarny, stalowy, żółty, czerwony, różowy, błękitny) pozwolą na spełnienie Twoich potrzeb. Posiadamy zarówno modele proste, klasyczne, jak i bardziej ozdobne, o ciekawych wzorach i kształtach. W zależności od modelu różnią się sposobem nalewania, niektóre modele posiadają nawet dodatkowy kubeczek. W ofercie mamy termosy przypominające klasyczne, kuchenne dzbanki o niezwykle eleganckich, ponadczasowych designach, a także kubki termiczne, z których można pić bezpośrednio przez wygodny dziubek po odkręceniu nakrętki. Świetnie sprawdza się na spacerze, na zajęciach w szkole bądź na uczelni, a nawet w pracy. Są lekkie, nie zajmują wiele miejsca, co pozwala na ich wygodne przenoszenie. Wysoka odporność na uszkodzenia sprawia, że zarysowania nie pojawiają się łatwi na ich powierzchni, co pozwala cieszyć się pięknym akcesorium przez długi czas.

Termosy

Promocje

Nowe produkty