Miksery SMEG

Podstawowe wyposażenie kuchni to nie tylko lodówka, piekarnik i podstawowe akcesoria kuchenne, ale także nowoczesne, zaawansowane urządzenia, takie jak miksery. Dla wielu osób, które domowe wypieki i ciasta przygotowują okazjonalnie, wystarczające są miksery ręczne. Osoby, które w kuchni spędzają więcej czasu i często przygotowują posiłki i słodkie smakołyki dla rodziny i bliskich, z pewnością dużo bardziej docenią wielofunkcyjne roboty kuchenne. Do tego typu urządzeń należą oferowane przez nas miksery planetarne Smeg.

Miksery SMEG  Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Mikser Planetarny Smeg 50's style Czarny Szybki podgląd
  2 135,20 zł 2 669,00 zł -20%
  Mikser Planetarny Smeg 50's style Czarny
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Mikser Planetarny Smeg 50's style Czerwony Szybki podgląd
  2 135,20 zł 2 669,00 zł -20%
  Mikser Planetarny Smeg 50's style Czerwony
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Mikser Kremowy Smeg, 50's style Szybki podgląd
  2 135,20 zł 2 669,00 zł -20%
  Mikser Kremowy Smeg, 50's style
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Mikser Planetarny Smeg 50's style Biały Szybki podgląd
  2 135,20 zł 2 669,00 zł -20%
  Mikser Planetarny Smeg 50's style Biały
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Minibar SMEG Szybki podgląd
  4 319,10 zł 4 799,00 zł -10%
  Minibar SMEG FAB5RBL5 Chłodziarka 50's Retro Style Czarna
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Mikser Planetarny Smeg 50's style Niebieskoszary Szybki podgląd
  2 135,20 zł 2 669,00 zł -20%
  Mikser Planetarny Smeg 50's style Niebieskoszary
  Obniżka!
  Wysyłka 2-3 tyg
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 

Co to jest mikser planetarny?

Chociaż nazwa może wskazywać duże podobieństwo do tradycyjnego miksera ręcznego, mikser planetarny jest urządzeniem znacznie bardziej od niego zaawansowanym. Mikser planetarny to wielofunkcyjne urządzenie, które dysponuje dużą mocą pracy, napędzaną przez silnik elektryczny. Podobnie jak urządzenie ręczne, służy on do przede wszystkim do ubijania, rozdrabniania i wyrabiania ciasta oraz produktów spożywczych. W przeciwieństwie jednak do miksera ręcznego, model planetarny nie wymaga używania siły rąk i mięśni.
Dobry mikser planetarny może wykonać wiele czynności, które bez jego pomocy musi wykonywać człowiek. Należy do nich między innymi miksowanie, przygotowywanie, wałkowanie i formowanie ciasta do wypieków, makaronów czy pizzy, mielenie, a także tarcie czy krojenie. Niektóre, bardziej zaawansowane modele mają także opcje wyciskania soku, blendowania oraz funkcję sokowirówki. Łatwo zatem można się domyślić, że kupno miksera planetarnego jest równoznaczne nie tylko ze zmniejszeniem nakładów naszej pracy, ale także oszczędnością czasu.

Miksery planetarne Smeg

Obecnie na rynku jest wielu producentów, którzy oferują nowoczesne, wielofunkcyjne urządzenia kuchenne. Niewielu z nich może jednak poszczycić się produkcją modeli tak wysokiej jakości, jak włoska firma Smeg. Historia przedsiębiorstwa sięga jeszcze XIX wieku, ale największą popularność marka Smeg zdobyła w XX wieku, gdy na dobre zajęła się produkcją sprzętu gospodarstwa domowego.
Dużym powodzeniem cieszą się również miksery planetarne Smeg. Te nowoczesne urządzenia doskonale oddają filozofię marki – są to modele wykorzystujące nowe technologie i charakteryzujące się eleganckim, stylowym designem. Celem mikserów Smeg jest jak największe ułatwienie wszelkich czynności kuchennych, nie tylko w domu, ale również w lokalach gastronomicznych.

Planetarne miksery Smeg w ofercie sklepi wenahome.pl

Zależy nam na tym, by nasi klienci mogli kupić u nas wyłącznie najlepsze urządzenia kuchenne, dlatego cieszymy się, że w ofercie mamy nowoczesne miksery planetarne Smeg. Są to wyjątkowe modele o oryginalnym designie, które bez problemu zastąpią wiele innych sprzętów kuchennych. Wykonany z trwałych materiałów, takich jak aluminium i stal nierdzewna mikser Smeg z pewnością posłuży Ci przez wiele lat, ułatwiając przygotowanie domowych ciast, wypieków i wykwintnych potraw.

Miksery SMEG

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty