Woski zapachowe WoodWick

Twój dom może pachnieć niezwykle przyjemnie i naturalnie. Za sprawą wosków zapachowych przeniesiesz się w zupełnie inne miejsce. Kochasz morze? Naturalny zapach kwiecistych pól? Lubisz zapach lasu, ponieważ kojarzy Ci się z przyjemnym relaksem na łonie natury? U nas możesz znaleźć wiele ciekawych, zarówno całkowicie nowych, jak i tych dobrze znanych zapachów, które pomogą Ci się  odprężyć we własnych mieszkaniu. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i nie tylko pomagają wprowadzić całkowicie nowy klimat do pokoju, w którym zostaną zapalone, ale również umożliwią pozbycie się niechcianych zapachów. W przeciwieństwie do niektórych świeczek zapachowych nie będą pozostawiały charakterystycznych śladów sadzy.

WOSKI ZAPACHOWE  Jest 2 produktów.
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
  • WoodWick Wosk Klepsydra-Radish&Rhubarb Szybki podgląd
  • WoodWick Wosk Klepsydra-Soft Chambray Szybki podgląd
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 

Woski zapachowe – wybierz woń, którą lubisz najbardziej

Za pomocą wosków zapachowych możesz się odprężyć, ale również pobudzić do działania. Ile zapachów, tyle możliwości, by odmienić nastrój swój i domowników. Wiele z nich jest bardzo delikatnych, tak jak na przykład pojedyncze wonie kwiatowe typu jaśmin, róża czy cieszący się popularnością zapach od WoodWick warm wool. Inne będą intensywne, szczególnie można wyróżnić tutaj mieszanki kwiatowe. Oznacza to, że im dłużej będą się palić, tym mocniejszy będzie zapach w danym pokoju. Na większych powierzchniach rozchodzi się on stosunkowo szybko, natomiast wspomniana intensywność bardzo mocno zależy od tego, jaką przestrzenią dysponujemy i czy jest ona otwarta. Nie należy się obawiać kupna mocnego zapachu wosku. Jeśli uznasz, że aromat w satysfakcjonujący sposób wypełnił pomieszczenie, wystarczy zgasić pod nim świeczkę. Będziesz mógł zawsze wrócić do danego wosku w dowolnej chwili, jeśli nie zużyłeś go całego. Dobór samego zapachu jest w pełni uzależniony od Twojego gustu. Zastanów się, co lubisz najbardziej i jakie zapachy kojarzą Ci się z najlepszymi momentami w życiu, i wybierz ten, który będzie pasował do Ciebie idealnie!

Wygodna alternatywa dla świec zapachowych, czyli woski zapachowe

Woski zapachowe zyskują na popularności od kilku ostatnich lat. Dlaczego? Są o wiele wygodniejsze do użytkowania niż świece. Bardzo bezpieczne, posiadające o wiele ciekawsze aromaty i co najważniejsze – są o wiele bardziej efektywne. Mniejszym nakładem pieniężnym otrzymamy o wiele dłuższy czas palenia niż w przypadku używania świeczek. Woski zapachowe bardzo łatwo czyści się z kominka. Wystarczy ostudzić wosk i delikatnie usunąć go z naczynia, w którym się znajdował. Nie jest również tak niebezpieczny jak olejki aromatyczne. Nie musisz się przy woskach troszczyć o to, by ciągle nalewać do kominka wodę, aby ten nie uległ zniszczeniu przez nadmierną temperaturę świeczki.

WOSKI ZAPACHOWE

Promocje

Nowe produkty