Akcesoria do kuchni Fissler

Obok mebli, naczyń i sztućców w dobrze wyposażonej nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć szeregu funkcjonalnych akcesoriów, które trudno zaliczyć do którejkolwiek z powyższych kategorii. Łyżki wazowe, cedzakowe, praktyczne miski i wiele innych to obowiązkowe wyposażenie kuchni na miarę dwudziestego pierwszego wieku. Ważne aby były solidne, wykonane z najwyższej jakości trwałych oraz zdrowych dla człowieka jak i środowiska materiałów. O te i inne aspekty z niemiecką precyzją dba od pokoleń firma Fissler. Wszystkie niezbędne akcesoria kuchenne Fissler znajdziecie na wenahome.pl.

Pomocnicy kuchenni  W tej kategorii nie ma produktów.
 

Od czego zacząć?

Jeżeli skompletowaliście już większość zastawy oraz naczyń do gotowania i pieczenia pora na uzupełnienie wyposażenia kuchni o drobne akcesoria. Na przykład o zestaw łyżek o różnym praktycznym przeznaczeniu. U Fissera skompletujecie zatem „zestaw podstawowy” na który składać będą się różnego rodzaju łyżki do zadań specjalnych. Na pewno nie może wśród nich zabraknąć łyżki wazowej. Zaraz po niej na pewno łyżka cedzakowa znajdzie się w takim komplecie. Akcesoria do kuchni Fissler obejmują również taką specjalną łyżkę z drobnymi oczkami pomagającą także, jak sama nazwa wskazuje pozbyć się nieestetycznych i nieapetycznych szumowin z powierzchni gotowanej potrawy. Jednak tak zwana „szumówka” przeznaczona jest głównie do odcedzania klusek oraz innych drobnych przysmaków z garnka. Do tego przyda się jeszcze „zębata” łyżka do spaghetti. Dla bardziej wymagających dołączy do nich specjalna łyżka do serwowania. Łasuchy nie obędą się bez profesjonalnej łyżki do nakładania lodów. A łyżka do sosów na pewno ułatwi ich serwowanie gościom lub domownikom.

Akcesoria kuchenne Fissler – do Twojej kuchni

Alternatywą dla wspomnianych łyżek oraz innych całkowicie stalowych akcesoriów są akcesoria zawierające elementy silikonowe. Właśnie w taką łyżkę wazową można zaopatrzyć się u Fisslera. Do tego jeszcze szereg łopatek do używania podczas smażenia, a nawet specjalna łopatka do ryżu. Wszystkie te akcesoria z trzonkami łatwo uporządkować za pomocą wspólnego organizera. Do tego nie powinno zabraknąć sitek o różnych średnicach oraz o różnej wielkości oczek.

Rzadziej używane, ale istotne akcesoria kuchenne Fissler

Czyli na przykład trzepaczka i tarka albo otwieracz do puszek Magic. Wśród praktycznych akcesoriów znajdują się zwykle również te o nieco większych gabarytach. Chociażby ekstrawagancka luksusowa podstawka pod gorące garnki lub patelnie. Albo większa od niej kuchenna misa. Misa do wyrabiania ciasta a może do przygotowania większej ilości sałatki? Jest na tyle wielofunkcyjna, że jej brak znacząco utrudnia codzienne przygotowywanie posiłków. SW takiej misie łatwo także przyrządzić klasyczne ciasto na naleśniki przy użyciu stalowej trzepaczki / rózgi kuchennej od Fisslera. Bo Fissler w praktyczny i elegancki sposób usprawnia organizację kuchni.

Pomocnicy kuchenni

Filtrowanie

Włączone filtry:
Dostępność

Promocje

Nowe produkty