Woki Fissler

Patelnia czy garnek? A może coś pomiędzy tymi dwoma, czyli praktyczny i elegancki wok? Firma Fissler, działająca na rynku od wielu dziesięcioleci to marka dobrze rozpoznawalna na całym świecie. Stale rozszerza asortyment jednocześnie wcale nie stroniąc od tradycji. Jej wzornictwo jest klasyczne, ale wysublimowane. Od razu widać, że chodzi tutaj o towar pierwszej klasy. Nic dziwnego – niemieccy wytwórcy dbają o każdy szczegół a solidne i eleganckie wykończenie każdego pojedynczego naczynia to już standard. Dania z woka zyskują na popularności. Jaki model zatem wybrać? Sprawdź co pod tym względem ma do zaoferowania Fissler.

Woki  Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Wok z długą rączką z metal. pokrywą 4,1l Original Fissler Szybki podgląd


 • Patelnia/Wok 28cm Special Fissler Szybki podgląd
 • Wok z metal. pokrywą 4,1l. 30cm Original Profi Col Fissler Szybki podgląd
 • Wok z metal. pokrywą 5,6l 35cm Original Profi Cole Fissler Szybki podgląd
 • Wok ze szklaną pokrywą 5,6l 35cm Original Profi Co Fissler Szybki podgląd
 • Wok 6,4l. 36cm Kunming Szybki podgląd
  719,00 zł
  Wok 6,4l. 36cm Kunming Fissler
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Wok 30cm długa rączka OPC 2 Szybki podgląd
  1 545,00 zł
  Wok 30cm długa rączka OPC 2
  Wysyłka 2-3 tyg
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 

Woki Fissler – do czego używać?

Wok kojarzy się z nieco głębszą patelnią przeznaczoną do przygotowywania dań o charakterze głównie orientalnym. To naczynie rzeczywiście zostało zaadaptowane na skutek inspiracji kuchnią Dalekiego Wschodu, jednak obecnie korzystamy z niego coraz chętniej w celu przygotowywania potraw bliższych również naszemu kręgowi kulturowemu. Proste dania jednogarnkowe to typowe „dania z woka” bez względu na ich skład oraz miejsce pochodzenia. Każdy zaprojektowany oraz wykonany w firmie Fissler wok będzie służył długo i wiernie.

Jaki model woka?

Woki występują w różnorodnych formach. Zasadnicza część tego naczynia nie zmienia się, jednak jak zwykle „diabeł tkwi w szczegółach”. A zatem woki posiadają niejednokrotnie po prostu dwa uchwyty po bokach, zupełnie jak tradycyjne garnki. Inne bardziej przypominają patelnie. To oczywiste, ponieważ są przecież naczyniami „pośrednimi” pomiędzy jednym a drugim. Wśród tych oferowanych przez Fisslera znaleźć można również wo z długą rączką charakterystyczną dla patelni a jednocześnie z wygodym uchwytem jak od garnka po drugiej stronie. Tak jak wszystkie inne naczynia kuchenne od Fisslera woki Fissler można swobodnie myć w zmywarkach. Ponadto posiadają one odpowiednie powłoki zabezpieczające je przed porysowaniem. Woki te nadają się do gotowania, smażenia i pieczenia – spełniają swoją rolę także w piekarniku. Co typowe dla wielu garnków, patelni i innych kuchennych utensyliów firmy Fissler te uniwersalne woki posiadają wewnątrz praktyczną podziałkę / miarkę. Dopracowane pod względem każdego szczegółu woki Fissler stanowią również inspirację dla osób poszukujących nietuzinkowego prezentu. Takie naczynie doceni nie tylko pasjonaci gotowania, ale również osoby początkujące na tym polu oraz doświadczone gospodynie domowe. Wok to naczynie wielofunkcyjne, uniwersalne i niestety często wciąż niedoceniane w naszym kręgu kulturowym. Jednak razem z kurczeniem się globalnej wioski oraz rosnącym zainteresowaniem kulinarnymi zwyczajami z innych zakątków ziemi w naszych kuchniach pojawia się coraz częściej. Okaże się z pewnością zawsze mile widziany wszędzie tam, gdzie w kuchni miejsce na przechowywanie naczyń jest ograniczone.

Woki

Filtrowanie

Włączone filtry:
Producent
Pojemność

Promocje

Nowe produkty