Brytfanny Fissler

Fissler, niemiecka firma z tradycją trwającą ponad pół wieku, posiada w swoim asortymencie bardzo różnorodne naczynia. Oprócz tych przeznaczonych stricte do pieczenia można piec także w garnkach lub z użyciem patelni tego producenta. Nie ma to jednak jak solidna brytfanna spełniająca swoją podstawową funkcję. Brytfanny od Fisslera sprawią, że w Twoim domu zapach pieczonych potraw będzie pojawiał się coraz częściej. Znakomicie, ponieważ ten sposób przygotowywani chociażby mięsa jest o wiele zdrowszy niż smażenie. Brytfanny Fissler, wykonane ze szlachetnej stali, podobnie do innych naczyń tej marki są elegancko zmatowione aby nie pozostawały na nich niepożądane ślady w wyniku dotykania do nich palcami. 

Brytfanny Fissler  Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów


 • Garnek żeliwny ARCANA 19cm 2,0l Black Szybki podgląd
 • Garnek żeliwny ARCANA 19cm 2,0l Red Szybki podgląd
 • Brytfanna owalna 8,8l. 38cm Fissler Szybki podgląd
  875,00 zł
  Brytfanna owalna 8,8l. 38cm Fissler
  Wysyłka 2-3 tyg


 • Patelnia grillowa 24c24cm Arcana® Fissler Szybki podgląd
 • Brytfanna z wysoka pokrywą 4,8l. 28cm Original Pro Fissler Szybki podgląd
 • Brytfanna żeliwna ARCANA 28cm 4,5l Black Szybki podgląd
 • Garnek żeliwny ARCANA 23cm 3,0l Black Szybki podgląd
 • Brytfanna 28cm 4,8l OPC 2 Szybki podgląd
  1 289,00 zł
  Brytfanna 28cm 4,8l OPC 2
  Wysyłka 2-3 tyg
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 

Dwie pieczenie na jednym ogniu?

Czemu nie! Te brytfanny rodem z Niemiec są stosunkowo pojemne. W zależności od gabarytów naczynia jak i samych pieczeni można zatem piec w nich nawet znacznie więcej niż dwie. A ile przepiórek zmieści się w każdej brytfannie… Brytfanny Fissler są idealne do pieczenia bardziej i mniej wysublimowanych potraw. Ponadto brytfann tych używać można nie tylko do pieczenia w zwykłym piekarniku. Można stawiać je na kuchenkach różnego typu – w tym na płytach indukcyjnych. Odgrzewanie wcześniej przygotowanych potraw bez mikrofal za ich pomocą jest niemal dziecinną zabawą. Gdyby nie te temperatury od jakich dzieci zdecydowanie stronić powinny.

Brytfanny Fissler z solidnych surowców

Oprócz brytfann z typowej dla tej marki, matowej na powierzchni stali, Fissler oferuje również praktyczne, żeliwne garnki do pieczenia i gotowania. Brytfanny natomiast wybierać można spośród różnych ich kształtów. Warto zatem zwrócić uwagę na okrągłe brytfanny z pokrywą jak i na multibrytfannę na planie prostokąta o zaokrąglonych rogach. Ich pojemność waha się pomiędzy dwa a cztery i osiem dziesiątych litra. Naturalnie poza multibrytfanną o znacznie większych gabarytach. Większość naczyń z tej kategorii posiada także typową dla Fisslera przeszkloną pokrywę, dzięki czemu cały proces pieczenia pozostaje stale pod kontrolą.

Brytfanny Fissler dla Twojej wygody

Te brytfanny posiadają szczególnie wygodne, w porównaniu z brytfannami innych marek uchwyty. To samo dotyczy okrągłych garnków do pieczenia. Wszystkie zaś tego rodzaju naczynia wyposażone są w bardzo szczelne pokrywy – szklane i nie tylko. Dzięki temu aromat potraw pozostaje na swoim miejscu, czyli wewnątrz. Co pysznego można przygotować w takich wysokojakościowych brytfannach? Na pewno macie już cały szereg pomysłów. Z pewnością wchodzą tutaj w grę różne mięsa, ale także wszelkie dania tak zwane jednogarnkowe. A co ponadto? Pomyślcie sami! Brytfanny Fissler znakomicie sprawdzą się w domowym zaciszu jak i podczas użytku profesjonalnego w obiektach gastronomicznych. Szczelne brytfanny oraz garnki długo utrzymują ciepło. Aż miło sięgnąć po dokładkę!

Brytfanny Fissler

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty