Szybkowary Fissler

Wykwintny, urozmaicony i pożywny posiłek w parę minut? To możliwe! A wszystko dzięki nowoczesnym i innowacyjnym szybkowarom, które wprowadziły do kuchni nową, unikatową formułę. Są to zaawansowane typy garnków, które w bardzo szybki sposób przyrządzają smaczne i aromatyczne dania. Ich sekret polega na maksymalnej temperaturze wrzenia wody, powstającej z nadciśnienia. Dzięki temu przygotowywane w szybkowarze dania mięsne, rybne czy wegetariańskie gotują się znacznie szybciej. W dzisiejszych, niezwykle zabieganych czasach nowoczesne naczynie stało się odpowiedzią na potrzeby współczesnych rodzin. Doskonale sprawdza się w momencie, w którym wraca się do domu po ciężkim dniu i jedyne, o czym się marzy, to pożywny, świeży i zdrowy obiad. 

Szybkowary  Jest 50 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 50 elementów
 

Doskonałe rozwiązanie w każdej kuchni

W przygotowanej przez nas szerokiej ofercie produktówakcesoriów kuchennych nie mogliśmy zapomnieć o nowoczesnych i innowacyjnych szybkowarach, które cieszą się sporą popularnością i coraz większym zainteresowaniem. W asortymencie udostępniamy najwyższej jakości modele naczyń oraz całe zestawy, pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Dzięki temu dajemy naszym klientom pewność, że prezentowane przez nas szybkowary to połączenie solidności, wytrzymałości i zaawansowanych możliwości. Dodatkowo prezentujemy wiele akcesoriów wymiennych, takich jak uszczelki silikonowe, uchwyty czy zawory, które natychmiastowo przywrócą wartość naczynia.

Maksymalna szybkość w gotowaniu pożywnych i wykwintnych dań

Prezentowane przez nas szybkowary to najlepszej klasy urządzenia, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami i nowoczesnymi możliwościami. Udostępniane przez nas modele wyposażone zostały w wiele trybów gotowania, z możliwością łagodnego bądź intensywnego gotowania, jak i przyrządzania dań na parze. Każdy z szybkowarów zapewnia łatwość i sprawność użytkowania. Już po kilku zastosowaniach urządzenie stanie się niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni. Szybkowary zyskują swoich zwolenników nie tylko dzięki szybkości gotowania, ale także dzięki aromatowi, smakowi i wykwintności. Te nowoczesne i innowacyjne naczynia pozwalają na precyzyjne komponowanie potraw oraz perfekcyjne kontrolowanie ich przygotowywania. W ofercie prezentujemy także zestawy szybkowarów, złożone z dwóch elementów – garnka i patelni. Cały nasz asortyment to zaawansowane propozycje, które pozwolą naszym klientom zyskać zupełnie nową jakość w kuchni.

Szybkowary

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty