Wysokiej jakości garnki Fissler

Garnki marki Fissler występują w wielu odsłonach. Posiadają szereg praktycznych cech, z powodu których warto w nie zainwestować. Może na pierwszy rzut oka zdają się nie wyróżniać na tle innych naczyń do gotowania, jednak najlepiej samemu sprawdzić, czy kiedy raz zaczniemy ich używać zdecydujemy się na inne. Fissler oferuje kilka serii garnków do wyboru. Wyboru tego znacznie łatwiej dokonać zapoznając się z indywidualnymi cechami poszczególnych produktów do gotowania od Fisslera. A wśród tych serii znajdują się między innymi: Vienna, Solea, Paris, Snacky oraz Family Line.

Garnki  Jest 77 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 77 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 77 elementów
 

Fissler Vienna

Te atrakcyjne wizualnie garnki wyróżnia energooszczędność. Szklane, szczelne pokrywy dokładnie przylegają do garnka, dzięki czemu nie wydostaje się z niego ciepło na zewnątrz. Naczynia z serii Vienna marki Fissler zaprojektowane zostały tak, aby można było korzystać z nich również na coraz bardziej popularnych płytach indukcyjnych. Ponadto używanie ich w piekarniku nie stanowi najmniejszego problemu. Są przy tym bardzo łatwe do mycia – nawet w zmywarce.

Fissler Solea

Niemieckie garnki charakteryzuje naturalnie precyzja oraz jakość typowa dla produktów pochodzących z tego kraju. Garnki z serii Solea od Fisslera to wyroby naprawdę z najwyższej półki. Oprócz cech charakterystycznych dla garnków od Fisslera, takich jak przede wszystkim perfekcyjne wykonanie ze szlachetnej stali oraz zmatowienie ich powierzchni zapobiegające nieestetycznym śladom na ich powierzchni posiadają także wewnątrz miarkę pozwalającą odmierzyć potrzebną objętość potrawy bez konieczności posługiwania się innym naczyniem.

Garnki Fissler Paris

To garnki dla konkretnych kucharzy o konkretnych gabarytach. Posiadają duże, specjalnie wyprofilowane uchwyty po to, aby nawet bardzo masywnymi dłońmi można było je wygodnie przenosić. Wielu słynnych szefów kuchni znanych jest z tego, że trudno nazwać ich filigranowymi. Paryskiego niemal szyku, choć bez połysku, nadaje im charakterystyczna dla garnków marki Fissler matowa powierzchnia posiadająca praktyczną funkcję ochrony przed brzydkimi śladami.

Fissler Family Line

Te garnki jak sama nazwa wskazuje, to typowe garnki do przyrządzania codziennych obiadów. Nie są być może aż tak luksusowe jak większość garnków tej marki, ponieważ ich pokrywy także wykonane są ze stali. To po prostu bardzo wysokiej jakości produkt codziennego użytku do domu. Kompromis pomiędzy ceną a designem – nie zrujnuje kieszeni przeciętnej rodziny a jednocześnie pozwoli codziennie cieszyć się garnkami z wyższej półki.

Fissler Snacky

To po prostu niewielkie garnki i naczynia od Fisslera pozwalające na przygotowanie niewielkich przekąsek. Łatwe w utrzymaniu czystości i wygodne w użytkowaniu. Ich gabaryty docenią zapewne osoby prowadzące jednoosobowe gospodarstwa domowe oraz rodzice małych dzieci, często szykujący posiłki w małych ilościach.

Garnki

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty