Skeppshult

Firma Skeppshult jest synonimem skandynawskiego designu, szwedzkiej jakości i pięknej formy. Godnym podkreślenia jest fakt, iż cały proces produkcyjny począwszy od projektu, a skończywszy na opakowaniu odbywa się wyłącznie w Szwecji. Ponad 100-letnie doświadczenie producenta wyraźnie odbija się w jakości wprowadzonych na rynek produktach. Produkowane naczynia żeliwne słyną na całym świecie ze znakomitych właściwości i wytrzymałości. Produkty marki Skeppshult wykonane są wyłącznie z naturalnych, przyjaznych dla środowiska składników, co jest alternatywą dla masowo produkowanych aluminiowych patelni. Żeliwo wytrzymuje bardzo wysokie temperatury. Dno patelni jest delikatnie wklęsłe, co z kolei zapobiega deformacjom podczas użycia wysokiej temperatury. Produkty posiadają 25 lat gwarancji.

SKEPPSHULT  Jest 24 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 

Skeppshult

Znaczna część produkowanych współcześnie artykułów gospodarstwa domowego zużywa się bardzo szybko – wiele akcesoriów kuchennych już po dwóch-trzech latach ma wyraźne oznaki zużycia, które utrudniają codzienne korzystanie z nich. W sklepie internetowym wenahome.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że naczynia i produkty kuchenne powinny nie tylko gwarantować komfortową pracę, ale również cechować się dużą wytrzymałością – najlepsze produkty to bowiem te, które z powodzeniem można użytkować przez wiele lat. Dlatego z satysfakcją możemy naszym klientom zaoferować artykuły kuchenne marki Skeppshult.

Przedsiębiorstwo Skeppshult zostało założone w 1906 roku w Szwecji. Właściciele firmy postanowili wykorzystać znane w Skandynawii od wielu lat tradycyjne metody wyrabiania naczyń i stworzyć markę, której filozofia – na przekór standardom masowej produkcji – oparta będzie na ręcznym wyrabianiu patelni, garnków i akcesoriów kuchennych. Co więcej, wszystkie produkty Skeppshult produkowane są z naturalnych i przyjaznych dla środowiska materiałów.

Dzisiaj marka Skeppshult – jako firma z ponad stuletnim doświadczeniem – na całym świecie kojarzona jest z wysokiej jakości naczyniami żeliwnymi wykazującymi się dużą wytrzymałością i znakomitymi właściwościami, a w dodatku – przyjaznymi dla środowiska. W przeciwieństwie do aluminiowych naczyń, produkowane w Skandynawii żeliwne patelnie są bardzo odporne na wysokie temperatury. Artykułu kuchenne Skeppshult posiadają dwadzieścia pięć lat gwarancji.

Akcesoria i naczynia kuchenne Skeppshult w sklepie internetowym wenahome.pl

Naczynia kuchenne Skeppshult są synonimem wszystkiego, co bardzo cenimy w sklepie internetowym wenahome.pl – najwyższej jakości wykonania, oryginalnego designu, praktyczności i przyjazności dla środowiska naturalnego. Dlatego tym bardziej cieszymy się z faktu, że można znaleźć u nas szeroki wybór naczyń i artykułów kuchennych tego szwedzkiego producenta.

Znaczną część naszego asortymentu marki Skeppshult tworzą żeliwne patelnie, czyli artykuły, z których najbardziej znana jest szwedzka firma. Oferujemy zarówno małe, jak i duże patelnie z rączką i przykryciem, a także specjalne patelnie żeliwne do smażenia ryb czy grillowania. Niezależnie od tego, jakiego modelu potrzebujesz, możesz liczyć na to, że żeliwne patelnie Skeppshult posłużą Ci bezproblemowo przez wiele lat.

Poza najróżniejszymi patelniami nasi klienci znajdą w sklepie wenahome.pl także inne żeliwne naczynia Skeppshult. Profesjonalnym szefom kuchni oraz domowym kucharzom-amatorom oferujemy między innymi garnki i żeliwne naczynia, formy do zapiekania i pieczenia oraz różnego rodzaju akcesoria: młynki do przypraw czy moździerze. Jeśli szukasz wysokiej jakości naczyń, które bez obaw będziesz mógł wykorzystywać do przyrządzania pysznych potraw dla rodziny i przyjaciół, oferowane żeliwne artykuły Skeppshult są w sam raz dla Ciebie.

SKEPPSHULT

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty