Dial JOSEPH JOSEPH

Jeśli szukasz pojemników do przechowywania żywności, to seria Dial będzie strzałem w dziesiątkę! Prezentowane pojemniki to produkt angielskiej firmy Joseph Joseph. Założona przez dwóch braci w 2003 roku, specjalizuje się w produkcji praktycznych i nowoczesnych artykułów kuchennych, mających ułatwić pracę oraz zapewnić porządek w małych przestrzeniach. Wśród produktów marki znajdują się miski, deski do krojenia, sztućce, pojemniki Dial oraz wiele innych przedmiotów, usprawniających codzienne przygotowywanie posiłków. Artykuły firmy Joseph Joseph sprawiają, że czas spędzony przez nas w kuchni staje się przyjemnością. Ze względu na nowoczesny design, praktyczne zastosowanie oraz troskę o nasze zdrowie, marka ta odniosła wielki sukces i została odznaczona wieloma nagrodami. Dlatego warto zaopatrzyć się w przedmioty oferowane przez producenta, aby przekonać się o ich wyjątkowości.

Dial  Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 

Wygodne przechowywanie żywności

Firma Joseph Joseph, jako lider na rynku w kwestii nowoczesnych rozwiązań kuchennych, opracowała serię pojemników na żywność Dial. Pojemniki te są wielofunkcyjne i występują w wielu rozmiarach, w zależności od naszych potrzeb. Można w nich przechowywać żywność, mrozić ją, a także ustawić datę przygotowania potrawy lub datę przydatności do spożycia. Dzięki temu unikamy sytuacji, gdy jedzenie zostaje wyrzucone, ponieważ nie możemy sobie przypomnieć, ile już dni przechowujemy je w lodówce. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza jeśli jesteśmy zwolennikami przechowywania żywności, która została nam z obiadu, lub jeśli lubimy przyrządzać sobie kilka porcji na nadchodzące dni. Wtedy bez wahania skorzystamy z pojemników Dial i wybierzemy pojemność odpowiednią do posiadanej porcji. Żywność przechowywana w taki sposób sprawia, że mamy więcej miejsca w lodówce czy zamrażarce, a to, co przechowujemy, jest uporządkowane według naszego upodobania.

Seria Dial w naszym sklepie

Jeśli szukasz pojemników do przechowywania, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy pudełka Dial w wielu rozmiarach. Można je kupić pojedynczo lub w zestawie. Producent opracował tę serię w kolorze limonkowym, po to, aby bez problemu dopasować ją do każdej kuchni. Warto wspomnieć o zestawie dla małych dzieci, w którego skład wchodzi jedno duże pudełko 0,9 l oraz 9 małych pojemników 30 ml, co stanowi wielkie ułatwienie dla mam w fazie rozszerzania diety ich maluszkom. Pojemniki można mrozić i stawiać na sobie, co jest dużą oszczędnością przestrzeni. Dolną część można myć w zmywarce oraz wkładać do mikrofalówki. Jeżeli oszczędność czasu i miejsca są dla Ciebie ważne, złóż zamówienie na pojemniki Dial w naszym sklepie. Zapraszamy do zakupu!

Dial

Filtrowanie

Włączone filtry:

    Promocje

    Nowe produkty