Mason Cash

Mason Cash to kultowa już, brytyjska firma, która od 1800 roku zajmuje się produkcją naczyń z najwyższej jakości ceramiki oraz kamionki. W 1901 roku powstał flagowy produkt marki, jakim były Mason Cash mixing bowls, czyli misy do mieszania, które stały się ikoną dla piekarzy na całym świecie.

Kolekcja Bakewell od Mason Cash - czym zaskakuje?

Dzięki swojej klasycznej formie i wyjątkowej użyteczności, są one produkowane w niezmienionej formule aż po dzień dziś. Produkty firmy stanowią bowiem unikalne połączenie klasyki sprzed lat z innowacyjnością i aktualnymi potrzebami użytkowników, szukających wysokiej jakości produktów na dzisiejszym rynku. Cieszą się one niesłabnącą popularnością wśród klientów z całego świata – zarówno tych, którzy mają duże doświadczenie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z gotowaniem.

Jedną z kolekcji globalnej marki Mason Cash jest Original Cane, która jest zarówno funkcjonalna, jak i niezwykle elegancka. Artykuły z tej serii swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnej, angielskiej kuchni. To naczynia w stylu retro, o ciekawych kształtach i w naturalnych kolorach. Zostały one wykonane z wysokiej jakości, odpornej na odpryski kamionki, dzięki czemu zaopatrując się w nie możemy mieć pewność, że posłużą przez wiele lat. W kolekcji tej, poza wspomnianymi mixing bowls znajdziemy również formy do zapiekania oraz pojemniki do przechowywania żywności.

Kolejna z ciekawych serii to Bakewell, która jest inspirowana wiejską kuchnią z połowy dziewiętnastego wieku, w stylu miasta Bakewell, położonego w Derbyshire, które słynie z wyjątkowo pysznych tart i puddingów. W kolekcji tej dominuje biel z jasno niebieskim wnętrzem, pozwalający na chwilę uspokojenia i rozmarzenia się. Varsity to z kolei seria nawiązująca do najstarszych miast uniwersyteckich w Wielkiej Brytanii. Znajdujące się tutaj naczynia są utrzymane w stylu retro, w biało – granatowej kolorystyce. W kolekcji Baker Line znajdziemy natomiast naczynia w odcieniach delikatnej szarości i zmysłowego beżu.

Jeżeli szukamy wysokiej jakości, estetycznych akcesoriów do pieczenia ciast, zaopatrzyć powinniśmy się w jeden z produktów Baker’s Authority. Mają one biały kolor i kolorowe wnętrze, dzięki czemu prezentują się niezwykle efektownie w każdej istniejącej już lub dopiero tworzonej aranżacji.

Mason Cash  Jest 101 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 101 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 101 elementów
 

Mason Cash

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty