Młynki WMF

WMF to grupa producentów zrzeszająca wytwórców najwyższej jakości produktów z dziedziny akcesoriów kuchennych, naczyń itp. W ich asortymencie nie mogło oczywiście zabraknąć jakże praktycznych w kuchni młynków przeznaczonych do różnego rodzaju żywności. Wykonane z charakterystyczną dla WMF dbałością o każdy szczegół najwyższej jakości młynki kuchenne powstają z szeregu różnych materiałów, jednak zawsze surowce te są zdrowe i bezpieczne a powstałe z nich utensylia – niezwykle eleganckie i wysublimowane w swej prostocie. Młynki do pieprzu WMF pomogą zmielić nie tylko tą pikantną przyprawę. Młynki z tej kategorii przeznaczone są właśnie do mielenia szczególnie przypraw. Wygodne i ergonomiczne, o łagodnych kształtach. Występują pojedynczo lub w zestawach po dwie sztuki. 

Młynki WMF  Jest 17 produktów.
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 

Młynki do kręcenia

Mając do dyspozycji takie młynki możemy je obracać i kręcić bardzo długo bez obaw o uszkodzenie czy zdekompletowanie. W końcu produkcja rodem z WMF zobowiązuje. Jeżeli tylko kręci Was kręcenie młynków z przyprawami, to warto postawić na trwałość i jakość. Bez względu na to, czy są to młynki drewniane, ceramiczne czy może z metalowymi elementami. Na przykład ceramiczne młynki WMF Ceramill idealne do nowoczesnych, prostych kuchni. Młynki Ceramill są co do zasady przezroczyste, występują jednak w różnych wersjach kolorystycznych jeśli chodzi o ich górną część. Takie młynki pasują raczej do kuchni o wspomnianym już prostym, nico surowym wystroju. Do modnych wciąż wnętrz w stylu rustykalnym albo do kuchni w stylu zen bardziej odpowiednie wydają się być młynki drewniane, choć niekoniecznie. Ostatecznie nawet w zakresie wybranej metody aranżacji o indywidualnym charakterze wystroju decyduje wiele czynników. Niekoniecznie akurat młynek.

Młynkiem i solą

Tak możemy powitać naszych gości. Oraz innymi akcesoriami WMF na stole. Młynki do gruboziarnistej soli są coraz bardziej popularne, ponieważ coraz chętniej sięgamy po różne rodzaje soli. Dawniej sól sama w sobie była swoistym luksusem i na stołach najczęściej królował jej jeden, lokalny gatunek. Obecnie jednak i tutaj mamy ogromną możliwość wyboru. Sól morska, kamienna, himalajska itd. Jodowana lub nie itp. Młynki do soli WMF to zatem także pomysł na ciekawy prezent dla miłośników kuchennych gadżetów, o których wiemy, że w swojej kuchni i tak „mają już wszystko i jeszcze więcej”. Może właśnie prosty, ceramiczny lub drewniany młynek zachwyci ich najbardziej?

Tradycyjnie czy nowocześnie?

Młynki z grupy EMF występują oczywiście w dwóch wariantach: tradycyjnym – ręcznym, jak i nieco bardziej nowoczesnym – jako młynki elektryczne. Są także różne gospodynie i różni kucharze. Część z nich to zwolennicy tradycji i oni z pewnością zdecydują się na te pierwsze. Ci, którzy lubią ułatwiać sobie życie za pomocą robotów kuchennych sięgną raczej po młynki WMF elektryczne. A Ty który młynek wybierzesz?

Młynki WMF

Filtrowanie

Włączone filtry:
    Producent
    Materiał

    Promocje

    Nowe produkty