DLA DZIECKA

Powszechnie wiadomo, że w pierwszych latach życia dzieci uczą się przede wszystkim poprzez zabawę – fascynuje je to, co kolorowe i co przypomina im o bohaterach ulubionych bajek lub ich zainteresowaniach. Z tego powodu nauka wielu codziennych czynności może im się wydawać niezbyt interesująca.

Do najtrudniejszych zadań rodziców należy z pewnością wyrobienie u dzieci nawyków związanych ze spożywaniem posiłku. Chodzi tu zarówno o to, co maluszki jedzą, jak również o to, jak jedzą. Kilkuletnie pociechy przyzwyczajone są do jedzenia w łóżku czy na kanapie z pomocą rodziców i zachęcenie ich do spożywania posiłków przy stole nie zawsze jest łatwe. Dobrym sposobem na pokazanie maluchom, że jedzenie przy stole nie musi być nudne są oferowane przez nas praktyczne upominki dla dzieci!

DLA DZIECKA  Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • Happy Bear Children Talerz do zupy Szybki podgląd
  99,00 zł
  Happy Bear Children Talerz do zupy
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Happy Bear Children kubek z 2 uchwytami Szybki podgląd
  85,00 zł
  Happy as a Bear Kubek z 2 rączkami
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Happy Bear Children kubek z 1 uchwytem L Szybki podgląd
 • Happy Bear Children kubek z 1 uchwytem S Szybki podgląd
 • Happy Bear Zestaw 3 el. Szybki podgląd
  199,00 zł
  Happy Bear Zestaw 3 elementowy
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Hungry Bear Cereal miska Szybki podgląd
  85,00 zł
  Hungry as a Bear Miseczka na płatki
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Hungry Bear Children Talerz płaski 22 cm Szybki podgląd
 • Hungry Bear Children Talerz do zupy Szybki podgląd
 • Hungry Bear Children kubek z 2 uchwytami Szybki podgląd
  85,00 zł
  Hungry as a Bear Kubek z 2 rączkami
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Hungry Bear Children kubek z 1 uchwytem L Szybki podgląd
 • Hungry Bear Children kubek z 1 uchwytem S Szybki podgląd
 • Hungry Bear Zestaw 3 el. Szybki podgląd
  199,00 zł
  Hungry Bear Zestaw 3 elementowy
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla Szybki podgląd
  169,00 zł
  Zestaw dziecięcy Zwilling Dżungla
  Wysyłka 2-3 tyg
 • Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie Szybki podgląd
  159,00 zł
  Zestaw dziecięcy Zwilling Emilie
  Wysyłka 2-3 tyg
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 

Drobne prezenty dla dzieci – dlaczego warto kupić?

Mówiąc o okolicznościowych upominkach dla dzieci najczęściej mamy na myśli zabawki, pluszaki i kolorowe książki. Czy w takim przypadku dziecięce artykuły do kuchni i jadalni będą dobrym pomysłem? Oczywiście, że tak! Kolorowe zestawy naczyń dla najmłodszych i akcesoria kuchenne doskonale sprawdzają się jako drobne prezenty dla dzieci, dzięki którym dziecko chętniej spędza czas przy stole podczas rodzinnych posiłków i nabiera samodzielności podczas jedzenia. Jakie akcesoria najlepiej sprawdzą się jako upominki dla dzieci?

Z pewnością warto dziecku kupić specjalny, dedykowany maluchom zestaw sztućców. Standardowe noże, łyżki i widelce są za duże, mało atrakcyjne i niebezpieczne dla niepotrafiących się nimi posługiwać maluszków – nic więc dziwnego, że często wolą oni jeść rączkami. Kupując kolorowe zestawy sztućców dla dzieci sprawisz, że samodzielne jedzenie staje się rozrywką!

Atrakcyjnymi drobnymi prezentami dla dzieci będą również kolorowe naczynia ozdobione wizerunkami ulubionych filmów animowanych i kreskówek oraz akcesoria do jedzenia, takie jak kolorowe kieliszki na jajko.

Upominki dla dzieci w sklepie internetowym wenahome.pl

W naszym sklepie internetowym z artykułami gospodarstwa domowego znajdziesz różnego rodzaju produkty, które znakomicie sprawdzą się jako praktyczne, drobne prezenty dla dzieci. Oferujemy między innymi zestawy sztućców z wizerunkami Minionków lub bohaterami filmów Disneya, talerze dla dzieci z Kubusiem Puchatkiem, kolorowe termosy i butelki wielorazowe czy kieliszki na jajko w kształcie sympatycznych ludzików.

Proponowane przez nas zestawy sztućców i naczyń, butelki, termosy i akcesoria do jedzenia znakomicie sprawdzą się jako drobne prezenty urodzinowe czy świąteczne, będące dodatkiem do zabawek, klocków czy książek. Tak naprawdę jednak nie potrzebujesz specjalnej okazji, by podarować je swojemu dziecku – kup je jeszcze dziś, by oswoić dziecko z samodzielnością przy stole. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

DLA DZIECKA

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty