Sztućce WMF

Sztućce stanowią jeden z najbardziej podstawowych elementów wyposażenia każdej kuchni i jadalni. Najtańsze można kupić za kilkanaście złotych, jednak czy to właściwy wybór? Wykonane z najniższej jakości materiałów, według jednego, zazwyczaj nie najlepiej kojarzącego się wzoru sztućce z najniższej półki cenowej to zwykle nieudana inwestycja. Istnieje powiedzenie, że nie wszyscy są na tyle bogaci, aby stać było ich na kupowanie tanich rzeczy. To samo dotyczy szeroko pojętych akcesoriów kuchennych. Szczególnie używane każdego dnia wielokrotnie sztućce wykonane z materiałów, które łatwo się wyginają a przy tym często zniechęcają nawet swoją wonią tuż po zakupie, prawdopodobnie błyskawicznie będą musiały zostać wymienione na nowe. Te nieco droższe, powstające z mało szlachetnych surowców, jeżeli nawet ie rdzewieją, to szybko tracą połysk i dawny świeży wygląd. Ślady codziennego użytkowania są na nich widoczne, w związku z czym mamy znów ochotę na zakup nowych, odświętnie wyglądających. Jednak zestawy sztućców WMF to sztućce zupełnie innej klasy. Są wyjątkowe, oryginalnie zaprojektowane i naprawdę eleganckie a przy tym naturalnie trwałe. Posłużą przez długie lata i zawsze będą prezentowały się równie wykwintnie. 

Sztućce WMF  Jest 32 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 32 elementów
 

Sztućce dla całej rodziny

Te sztućce docenią nie tylko dziadkowie, którzy pamiętają jeszcze czasy, kiedy solidne wykonanie artykułów codziennego użytku, w tym artykułów gospodarstwa domowego, stanowiło standard. Obecnie większość produktów z tej dziedziny wytwarzanych jest tak, aby szybko zaistniała potrzeba wymienienia ich na nowe. Takie praktyki prowadzą też do zanieczyszczenia środowiska naturalnego oraz problemów z utylizacją kolejnych odpadów. Komplet sztućców WMF to inwestycja w zdrowsze dla organizmu, ponieważ wykonane z wysokiej jakości surowców, oraz bardziej przyjazne dla środowiska noże, widelce czy łyżki. Produkty WMF idealnie wkomponowują się w modną ostatnio filozofię życia „zero waste”, polegającą na tym, aby wytwarzać w swoim domu jak najmniej odpadów.

Eleganckie wzornictwo, jakość z najwyższej półki

WMF to grupa producentów sztućców najwyższej jakości. Wykonane są z pietyzmem od samego początku procesu ich produkcji, czyli od etapu projektu. Sztućce WMF projektowane są przez najlepszych mistrzów z zakresu wzornictwa przemysłowego użytkowego z całego świata. Dzięki temu są nie tylko bardzo wykwintne pod względem wizualnym, ale także funkcjonalne, ergonomiczne, czyli po prostu wygodne w użytkowaniu. Takie najwyższej jakości sztućce na pewno zachwycą nie tylko niejedną młodą parę. Obok sztampowych serwisów znakomicie nadają się bowiem na prezent ślubny. Będą także wspaniałym podarunkiem na tak zwaną „parapetówkę”, czyli „na nowe mieszkanie” jak i na wiele innych okazji. Ze wspomnianych powyżej powodów warto kupić je sobie po prostu do własnej kuchni. A jest w czym wybierać...

Sztućce WMF

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty