Pomocnicy kuchenni Silit

Codzienne gotowanie może stać się znacznie łatwiejsze dzięki kuchennym pomocnikom – praktycznym akcesoriom z naszego sklepu. Są one zarówno praktyczne, jak i estetyczne. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możecie mieć pewność, że posłużą Wam przez długi, długi czas.

Inne pomoce kuchenne

Przykładem takich akcesoriów kuchennych może być tarka marki Silit w kształcie litery V, wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz plastiku. Antypoślizgowy uchwyt umożliwia w pełni bezpieczne jej użytkowanie, a specyficzna forma pozwala na zaoszczędzenie sporo miejsca w kuchennej szafce.

Równie praktyczne jest mydełko jonizujące, które pozwala na usunięcie przykrych zapachów cebuli, czosnku czy ryb. Wystarczy, że weźmiemy je do rąk na około 30 sekund i będziemy je myli przez około 30 sekund pod bieżącą wodą. Mydełko nadaje się również do mycia w zmywarce.

Kuchennym pomocnikiem, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne pichcenie, jest także obieraczka do warzyw marki Pelaro, wyposażona w specjalne, bardzo ostre ostrze, dzięki czemu jest ona w stanie w krótkim czasie obrać ulubione przez Ciebie warzywa czy owoce, nie używając do tego zbyt dużo siły. Gadżet ten posiada uchwyt wykonany z wysokiej jakości plastiku, jest też przystosowany zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, co na rynku produktowym nie zdarza się zbyt często i może być jak najbardziej myty w zmywarce.

Gotowanie bardzo ułatwią nam również inne akcesoria kuchenne, a mianowicie nożyce do ziół z podwójnym ostrzem, które umożliwia szybsze cięcie wybranych składników. Posiadają one ergonomiczny, antypoślizgowy, zakrzywiony uchwyt, co pozwala na cięcie wewnątrz pojemnika. Nożyce zostały wyposażone w specjalne urządzenie do cięcia łodyg o grubości nie przekraczającej 3 milimetrów. Nadają się zarówno dla osób prawo-, jak i leworęcznych, wspomagając pracę w kuchni.

Doskonałym kuchennym pomocnikiem będzie także wycinak środka pomidora Tommi, który z łatwością wycina niezdrowy środek, przysparzający nam problemów przy obieraniu pomidorów. Obierak został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i może być spokojnie myty w zmywarce.

Kolejnym z praktycznych akcesoriów kuchennych jest bardzo ostry krajacz do jabłek o średnicy 10 milimetrów. Wykonano go ze stali nierdzewnej i nadaje się on również do mycia w zmywarce.

Pomocnicy kuchenni  Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 

Pomocnicy kuchenni

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty