Silit patelnie

W wielu polskich domach podstawową formę posiłków stanowią potrawy smażone. Właśnie dlatego warto, aby były przygotowywane w jak najbardziej bezpieczny i zdrowy sposób. Patelnie Silit to wysokiej jakości produkty, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania i niesamowitą trwałość. Co ważniejsze, posiadają specjalną, wolną od niklu powłokę, która sprawia, że stanowią idealne rozwiązanie dla alergików. Powłoka jest również całkowicie antybakteryjna, dzięki czemu zapewnia 100% bezpieczeństwa i higieny podczas przygotowywania posiłków.

Wysokiej jakości patelnie Silit w atrakcyjnych cenach. Wygoda i trwałość

To zdecydowanie jedna z najpopularniejszych marek naczyń i akcesoriów wykorzystywanych w kuchni. Odporność na zarysowania, zadrapania, elegancki, stylowy design – właśnie tym wyróżniają się produkty marki Silit. Patelnie to jedna z czołowych kategorii produktów tej firmy. Nie wpływają na smak potraw, są łatwe w czyszczeniu, bardzo trwałe, nie mają niklu w składzie, zapobiegają rozwojowi i namnażaniu bakterii. Wiele z nich może służyć nie tylko do smażenia, ale również do przechowywania potraw. Cechują się ciekawą estetyką i dostępnością wielu kolorów oraz kształtów, dlatego wśród przyrządów tej marki znajdą coś dla siebie zarówno osoby lubiące styl nowoczesny, jak i te preferujące styl klasyczny.

Silit
Silit

Oryginalne produkty Silit. Patelnie, garnki i akcesoria – szeroki wybór w WenaHome

Decydując się na wyposażenie kuchni, lepiej nie wybierać półśrodków. Zwłaszcza osoby cierpiące na alergie i posiadające dzieci, powinny wybierać rzeczy wysokiej jakości, zapewniające pełną higienę i bezpieczeństwo. Silit patelnie bez wątpienia należą do kategorii tego typu produktów. Firma dostosowuje swoją ofertę do oczekiwań współczesnych konsumentów, wprowadzając na rynek swoje autorskie rozwiązania i oferując przyrządy wykonane z surowców najwyższej jakości.

Szeroki wybór tych produktów znajdziesz w naszym sklepie internetowym WenaHome. Zapewniamy szeroki wybór modeli: zarówno klasycznych, płytkich, z długą rączką, jak i głębokich, wielofunkcyjnych, idealnych do wykorzystania jako garnek. Niektóre wykonane są z Silarganu, czyli unikalnego materiału do produkcji naczyń kuchennych. Oferujemy również modele grillowe, pokrywki, oraz przyrządy do wykorzystania na kuchenkach indukcyjnych. Jeżeli szukasz wysokiej jakości i gwarancji długotrwałego użytkowania, wybierz Silit. Patelnie tej marki to inwestycja w zdrowie, bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Patelnie  Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Pokrywa 20 cm szklana na pat. z plast. SILIT Szybki podgląd
  • Pokrywa szklana z metal. uchwytem 20 cm SILIT Szybki podgląd
  • Pokrywa szklana 32cm z metal. uchwytem Szybki podgląd
  • Pokrywa do patelni z plas. uch. 24 cm Szybki podgląd
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 

Patelnie

Filtrowanie

Włączone filtry:
Dostępność
Producent

Promocje

Nowe produkty