Dla dzieci WMF

Raczej nie istnieje idealny sposób do zachęcenia niejadków do jedzenia. Choć metod jest wiele, nie każda się sprawdzi. My jednak mamy dobry patent na zachęcenie maluchów do spożywania posiłków, nie marudzenia i zainteresowania ich kulinarnymi eksperymentami. Na naszej stronie wenahome.pl znajdują się różnorakie akcesoria kuchenne dla dzieci, które bez wątpienia wzbudzą w małych kucharzach zachwyt i chęć do poznawania nowych smaków. Kolorowe przybory, wykorzystanie ulubionych postaci z bajek i nietypowe rozwiązania przyciągną wzrok każdej pociechy i zaciekawią swoim designem.

Dla dzieci   Jest 59 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 59 elementów
 

Ciekawe rozwiązania godne uwagi

Produkty, które można znaleźć na naszej stronie internetowej, są niezwykle pomysłowe. Zostały stworzone z niezwykłą precyzją, przemyślany jest każdy, nawet najmniejszy szczegół. Wszystko po to, aby ułatwić nieco zadanie rodzicom, którzy zmagają się z trudem, jakim jest namówienie swojego dziecka do zjedzenia całego obiadu albo przekonanie go do regularnego spożywania warzyw czy owoców. W naszej bogatej ofercie każdy skomponuje swój własny zestaw akcesoriów kuchennych dla dzieci. Warto zainwestować w komplet sztućców. Są całkowicie bezpieczne, bowiem zostały zaokrąglone na końcach. Dzięki ergonomicznym uchwytom są bardzo wygodne w użytkowaniu przez maluchy. Co więcej, na ich rączkach znajdują się namalowani bohaterowie z bajek, a to umili dzieciom każdy posiłek. Innym, ciekawym produktem jest specjalny kieliszek na jajko w kształcie postaci z kreskówek (na przykład Myszki Miki). W zestawie dołączona jest łyżeczka (trzymana przez jedną z postaci) umożliwiająca sprawne spożycie jajka. Na wenahome.pl można znaleźć też specjalne miseczki i talerzyki dla dzieci.

Czy to zadziała? Czyli jak przekonać dzieci do jedzenia

Wydaje się to dość banalne i raczej niemożliwe. Czy wykorzystanie wielobarwnych postaci z ulubionych bajek naprawdę wystarczy, aby przekonać dzieci do jedzenia z apetytem? Otóż okazuje się, że jak najbardziej tak! Maluchy poznają świat głównie przez zmysł wzroku. Kolorowe przedmioty przykuwają ich uwagę, wywołują zachwyt i chęć posiadania tego. Reakcję tą wykorzystują wszyscy producenci zabawek, konstruując jasne, wielobarwne produkty. Dlaczego więc nie użyć tego w walce z brakiem apetytu? Przybory kuchenne dla dzieci są powszechnie dostępne. Allegro to jedna ze stron, gdzie można je dostać. Wybór jest przeolbrzymi, więc każdy rodzic znajdzie zestaw pasujący do preferencji swojej pociechy. Warto wybierać takie produkty, które mają motywy z ulubionej bajki dziecka. Dzięki temu jeszcze bardziej wzmocni się docelowy efekt i zachęci do jedzenia. Widząc swojego idola, maluch od razu chwyci za miseczkę i sztućce i będzie zajadał z przyjemnością. Co więcej, wysoka jakość wykonania produktów znajdujących się na naszej stronie sprawi, że produkty te posłużą przez wiele lat.

Dla dzieci

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty