Termosy i butelki dla niego

Dawniej termosy kojarzyły się głównie z wyjazdami na piknik lub w góry, gdzie nie było możliwości przyrządzenia ciepłego napoju na bieżąco. W dzisiejszych czasach żyjemy jednak w biegu, a co za tym idzie, coraz trudniej jest nam znaleźć czas w ciągu dnia w pracy lub na uczelni, żeby zaparzyć sobie kawę lub herbatę i na spokojnie wypić ją, delektując się smakiem i chwilą relaksu. Z tego powodu dużą popularnością w ostatnich latach cieszą się kubki termiczne, które są zdecydowanie mniejsze od termosów, a co za tym idzie – również dużo wygodniejsze. Można włożyć je do niedużego plecaka lub torby albo przenieść w dłoni, a także zabrać ze sobą dosłownie wszędzie – do pracy, na uczelnię czy do komunikacji miejskiej. Zapoznaj się z naszą ofertą termosów, butelek oraz kubków termicznych.

Termosy i butelki dla niego  Jest 80 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 80 elementów
 

Odpowiedni prezent dla chłopaka

Bez wątpienia znalezienie prezentu dla bliskiego mężczyzny może spędzić sen z powiek – niezależnie od tego, czy jest to upominek na Dzień Chłopaka, urodziny czy Boże Narodzenie. Znalezienie czegoś, co będzie nie tylko świetnie wyglądającą pamiątką, ale również czymś użytecznym, to naprawdę duże wyzwanie. Jeśli Twój partner lub inny bliski mężczyzna jest osobą zabieganą, która spędza dużo czasu poza domem, dobrym wyborem będzie kubek termiczny lub termos dla niego. Tego typu prezent cechuje przede wszystkim użyteczność, dlatego decydując się na zakup termosu na prezent, masz niemal 100% gwarancję, że zostanie wykorzystany przez osobę obdarowaną. Szeroki wybór rozmiarów, wzorów oraz kolorów pozwala na wybranie kubka termicznego na prezent, który sprosta nie tylko wymaganiom obdarowywanego przez Ciebie mężczyzny, ale również jego gustom estetycznym. Zajrzyj na wenahome.pl i wybierz jeden spośród wielu dostępnych na stronie kubków oraz termosów.

Jak wybrać odpowiedni kubek termiczny lub termos

Podczas wyboru odpowiedniego na prezent termosu dla mężczyzny, warto zwrócić uwagę nie tylko na walory estetyczne, jak na przykład kolor albo kształt, ale również na cechy użytkowe, które powinny być najistotniejszym kryterium podczas wyboru tego typu sprzętu. Jeśli obdarowywana osoba jest zainteresowana turystyką albo często przebywa w miejscach, gdzie nie ma czasu lub możliwości zrobienia sobie ciepłego napoju, to zdecyduj się na termos, który pomieści litr lub więcej płynu. W przypadku osoby zabieganej, która po prostu potrzebuje pić ciepłą kawę w biurze lub w podróży, zdecydowanie sprawdzi się kubek termiczny w mniejszym rozmiarze, na przykład 350 ml. Warto zwrócić uwagę również na długość utrzymywania temperatury przez dany kubek lub termos – może to być od sześciu do dwunastu godzin, a w przypadku zimnych napoi nawet około doby. Istotną rolę odgrywa również kształt, który nie tylko ma wpływ na wygląd, ale również na wygodę użytkowania kubka termicznego.

Termosy i butelki dla niego

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty