Termosy i butelki dla dzieci

Odpowiednie nawadnianie się jest bardzo istotną częścią naszego codziennego funkcjonowania. Sprzyja to zdrowiu oraz naszemu samopoczuciu. Tylko jak nakłonić dzieci do tego, by piły regularnie wodę? Najlepiej w taki sposób, by zawsze miały swoją butelkę przy sobie, by nie mogły o niej zapomnieć! Przedstawiamy niezwykle wygodne termosy i butelki dla dzieci, które całkowicie odmienią sposób, w jaki Twoje dziecko pije. Zapomnij o rozlanych napojach i o tym, że ciągle będziesz musiał upominać malca, aby wziął łyka ze swojego kubka. Twoje dziecko zacznie pić z przyjemnością i pamiętać o tym, że jest to bardzo ważne!

Termosy i butelki dla dzieci  Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • Zak!- Butelka ze słomką dla dziewczynki Smiley Kid Szybki podgląd
  25,52 zł 29,00 zł -12%
  Zak!- Butelka ze słomką dla dziewczynki Smiley Kid
  Obniżka!
  Wysyłka 48H
 • Monbento Izolowana butelka dla dzieci, Stram Bunny Szybki podgląd
 • Monbento Izolowana butelka dla dzieci, Stram Dino Szybki podgląd
 • Uchwyt SIGG D-Neck Ring Yellow Szybki podgląd
  9,00 zł 14,90 zł -39%
  Uchwyt SIGG D-Neck Ring Yellow
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Uchwyt SIGG D-Neck Ring Blue Szybki podgląd
  9,00 zł 14,90 zł -39%
  Uchwyt SIGG D-Neck Ring Blue
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Uchwyt SIGG D-Neck Ring Red Szybki podgląd
  9,00 zł 14,90 zł -39%
  Uchwyt SIGG D-Neck Ring Red
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Pokrowiec SIGG Neoprene Black 0,4l Szybki podgląd
  24,00 zł 41,00 zł -41%
  Pokrowiec SIGG Neoprene Black 0,4l
  Obniżka!
  Wysyłka 24H
 • Pokrowiec SIGG Spiderman 0,4l Szybki podgląd
  19,00 zł
  Pokrowiec SIGG Spiderman 0,4l
  Wysyłka 2-3 tyg
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 

Prosty sposób na to, by Twoje dziecko piło regularnie

Dzieci rozpraszają się z byle powodu i bardzo ciężko im zachować podzielność uwagi. Kiedy skupiają się na czymś, zapominają o całym świecie. Nie można ich za to winić, ciągle poznają świat i uczą się funkcjonowania w nim. Dlatego często takim problemem jest nakłonienie dziecka do tego, by regularnie piło i nie zapominało o przerwach w zabawie. Na szczęście z nowoczesnymi termosami dla dzieci nie będziesz więcej miał tego problemu! Wystarczy przygotować dziecku ulubiony napój i przypilnować, by znalazł się on przy nim podczas zabawy. Z pomocą specjalnych nakrętek możesz sprawić, by zawsze miał go przy sobie. Sprawi to, że nabierze odruchu regularnego sięgania po butelkę. Wpłynie to bardzo pozytywnie na jego rozwój i przede wszystkim zdrowie.

Wygodne i śliczne butelki dla dzieci

Przyciągnięcie uwagi dziecka i nakłonienie go do pewnych czynności często jest okupione stresem dla obu stron. W naszym katalogu znajdziesz pozycje, które ułatwią codzienne nakłanianie dziecka  do regularnego nawadniania się. Śliczny i ciekawy design przyciągnie do siebie najmłodszych i zatrzyma ich uwagę, sprawiając, że prosta czynność, jaką jest picie, nabierze zupełnie nowego wymiaru. Stanie się przyjemnością dzięki wyjątkowemu wyglądowi butelki. Zostały one zaprojektowane tak, by odpowiadać na potrzeby najmłodszych członków rodziny oraz podążać za ich zainteresowaniami. Możesz z łatwością dopasować taką butelkę, która będzie się podobała Twojemu dziecku. Kiedy się do niej przyzwyczai, już nie będzie się mogło z nią rozstać! Ich nadzwyczajna jakość sprawia, że są w pełni bezpieczne oraz możesz je swobodnie myć w zmywarce.

Termosy i butelki dla dzieci

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty