Termosy i butelki dla dzieci

Jak powszechnie wiadomo, o odpowiednie nawodnienie trzeba bardzo dbać. Dotyczy to zwłaszcza osób starszych oraz dzieci. W obu przypadkach woda jest dużo szybciej wytracana z organizmu niż u ludzi dorosłych. Oczywiście dużo zależy od trybu życia, temperatury otoczenia, ruchliwości i ogólnego stanu zdrowia, jednak zawsze warto mieć przy sobie butelkę jakiegoś napoju. Jak jednak przekonać swoje dziecko do pamiętania o piciu? Może być to trudne zadanie, bo maluch nie przywiązuje dużej uwagi do tego podczas zabawy lub nauki. Jest zbyt skupiony i pochłonięty daną czynnością, żeby sięgać regularnie po butelkę. Zwraca na to uwagę dopiero wówczas, gdy czuje pragnienie, a wielu specjalistów stwierdziło, że odczucie to jest już pierwszym stopniem odwodnienia. Co więc można zrobić? Odpowiedź jest niezwykle prosta - zainwestować w butelki dla dzieci!

Termosy i butelki dla dzieci  Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
 

Butelki dla dzieci - czemu są takie potrzebne?

W przedszkolu, szkole, na placu zabaw czy nawet w domu - dziecko musi mieć pod ręką odpowiednią ilość napoju. Oczywiście najlepiej, jakby była to czysta woda, jednak jak wiadomo - pociechy za nią nie przepadają. Można więc dodać do niej odrobiny soku albo zrobić owocową herbatkę. Wówczas wystarczy już tylko wlać napój do butelki i spakować dziecku do tornistra. Po szkole z całą pewnością chętnie skorzysta z kolorowego kubka albo butelki ze słomką. Ta druga opcja jest świetnym rozwiązaniem, jeśli dziecko dużo czasu spędza na zewnątrz. Zakrętka z dziurką zabezpiecza przed wpadnięciem owadów do napoju, dzięki czemu maluch może w każdej chwili napić się soku bez przykrych niespodzianek. Barwne motywy, buźki czy ulubione postacie z bajek, które są namalowane na butelkach, zwrócą uwagę każdego dziecka i sprawią, że będzie dużo częściej i chętniej sięgali po picie. Na naszej stronie internetowej, czyli wenahome.pl znajdują się przeróżne modele i typy butelek, kubków i termosów. Bez wątpienia wszyscy znajdą coś w sam raz dla swojej pociechy.

Świetna jakość wykonania, praktyczność i design

Wszystkie oferty sklepu Wenahome charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz gwarancją niezawodności. Dzięki temu można być pewnym, że produkty będą służyły przez wiele lat, wciąż wyglądając jak nowe. Doskonałym dowodem na to jest między innymi termos dla dzieci. Jego wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne jest bardzo duża, idealnie trzyma ciepło przez długi czas i jest wygodny w użytkowaniu. Każde dziecko bez problemu poradzi sobie z jego otwarciem czy zamknięciem. W czasie jesieni i zimy warto zainwestować w termos dla dziecka do szkoły. Pozwoli mu to na rozgrzanie się o każdej porze dnia. Kiedy na zewnątrz będzie bardzo zimno, na pewno z przyjemnością sięgnie po gorącą herbatę. Można dodać do niej na przykład miodu, który wzmocni odporność malucha i zminimalizuje ryzyko przeziębienia.

Termosy i butelki dla dzieci

Filtrowanie

Promocje

Nowe produkty