Revol Tajine

Jesteś miłośnikiem kuchni marokańskiej? Pragniesz odtworzyć tamtejsze potrawy w zaciszu własnego domu? Jeśli tak, to tajine od francuskiej marki Revol koniecznie musi znaleźć się w Twojej kuchni. To wyjątkowe naczynie pozwala na przyrządzenie wspaniałych potraw z mięsa, kaszy i warzyw cechujących się niebywałą delikatnością.

Tajine  W tej kategorii nie ma produktów.
 

Revol Tajine – poznaj zalety naczynia

Tajine (czyt. Tadżin) to oryginalne naczynie marokańskie przeznaczone do przyrządzania potrawy o tej samej nazwie. Składa się ono z dwóch części. Pierwszą stanowi płytki półmisek, w którym umieszczamy danie, a druga to pokrywka o charakterystycznym stożkowatym kształcie zakończona otworem. Ten charakterystyczny kształt naczynia sprawia, że podczas gotowania para wodna skrapla się w stożku i spływa z powrotem do naczynia. Proces ten nadaje potrawom wyjątkowej delikatności i niepowtarzalnej głębi smaku.

Tradycyjnie przyrządzanie potraw w tadżinie odbywało się nad paleniskiem. W warunkach domowych jest to jednak dość trudny czynnik do odtwarzania, dlatego z powodzeniem możemy wstawić naczynie wraz z potrawą do piekarnika.

Revol Tajine to oryginalny tadżin, który znakomicie spełnia swoją rolę. Został wykonany z trwałej i wytrzymałej porcelany, która dzięki wysokiej zawartości kaolinu gwarantuje doskonałą wytrzymałość. Revol Tajine można wstawiać do piekarnika rozgrzanego nawet do 300 stopni.

W ofercie sklepu Wenahome znajdziecie pięknie wykonane tadżiny o zróżnicowanej średnicy. Na uwagę zasługują również pokrywki Revol Tajine dostępne w zróżnicowanych wzorach i kolorach. Oferujemy wersje dodatkowo szklone oraz matowe. Z powodzeniem zatem wybierzesz u nas produkt dopasowane do Twoich indywidualnych gustów estetycznych.

Revol Tajine – oryginalny pomysł na prezent

Naczynie Revol Tajine stanowi znakomity pomysł na prezent dla kogoś, kto uwielbia orientalne klimaty. Oczywiście, w tadżinie przyrządzimy nie tylko tradycyjną marokańską potrawę, ale wiele innych dań mięsnych i wegetariańskich. Ten unikatowy sposób gotowania nada wszelkim posiłkom wyjątkowego smaku oraz aromatu. Dodatkowo zapewni im wspaniałą miękkość i soczystość. Jeśli zatem wśród swoich bliskich masz kogoś, kto lubi eksperymentować w kuchni, to Revol Tajine będzie idealnym dla niego prezentem.

Marka Revol – renomowany producent porcelanowych naczyń

Francuska marka Revol od ponad 250 lat tworzy wspaniałe, porcelanowe naczynia o niebanalnym designie. Wykonane z wyjątkowo trwałej porcelany, gwarantują wieloletnią żywotność. Wśród asortymentu producenta, obok Revol Tajine, znajdują się także stylowe i praktyczne talerze, miski i kubki, a także porcelanowe garnki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą produktów marki Revol i do wyboru najlepszego dla siebie wyrobu.

Tajine

Promocje

Nowe produkty